Leigh-Anne Pinnock jest w ciąży! Jedna trzecia popularnej grupy muzycznej Little Mix już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Kończąca w tym roku 30 lat wokalistka podzieliła się tą radosną wieścią z fanami we wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marzyliśmy o tym momencie od tak dawna i nie możemy uwierzyć, że to marzenie w końcu się spełniło... Nie możemy się doczekać, aby cię poznać - pisze przyszła mama na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Leigh-Anne Pinnock z Little Mix jest w ciąży

Wspołautorka hitów "Holiday", "Break Up Song" czy "Shout Out to My Ex" przy okazji ogłoszenia swojego odmiennego stanu pochwaliła się efektami ciążowej sesji zdjęciowej. 

Na jednej z klimatycznych fotografii artystka pozuje razem z ojcem dziecka - jest nim jej rówieśnik Andre Gray, piłkarz występujący w barwach angielskiego Watford F.C. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w maju ubiegłego roku - dokładnie w czwartą rocznicę swojego związku.

Little Mix to girlsband, który powstał w 2011 roku w trakcie ósmej edycji brytyjskiego "The X Factor", którą zresztą wygrał. Poza Leigh-Anne, w jego skład wchodzą także Jade Thirlwall i Perrie Edwards. Do grudnia ubiegłego roku grupa funkcjonowała jako kwartet - Jesy Nelson odeszła z niej z powodu swoich problemów ze zdrowiem psychicznym.

Dziewczyny mają na swoim koncie sześć albumów studyjnych i wiele prestiżowych nagród, w tym dwie Brit Awards i sześć statuetek MTV Europe Music Awards.

CZYTAJ: Jesy Nelson odchodzi z Little Mix! To koniec popularnego zespołu?

Zobacz zdjęcia Leigh-Anne z Little Mix z ciążowej sesji już teraz w naszej GALERII.