Leighton Meester jest w ciąży? Fani gwiazdy serialu "Plotkara" nie mają już co do tego żadnych wątpliwości. Na najnowszych zdjęciach odtwórczyni roli Blair Waldorf ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. Amerykańska aktorka została przyłapana we wtorek przez fotografa na ulicach Los Angeles podczas spaceru ze swoim mężem, aktorem Adamem Brodym, i niespełna pięcioletnią córeczką Arlo Day Brody. Ciążowych krągłości gwiazdy nie był już w stanie zatuszować nawet luźny kombinezon w czarnym kolorze. Wygląda na to, że drugie dziecko Meester przyjdzie na świat za zaledwie parę miesięcy.

Gwiazda "Plotkary" jest w ciąży

Brytyjski tabloid "Daily Mail", który jako pierwszy opublikował zdjęcia Leighton Meester z ciążowym brzuchem, zauważa, że aktorce dość długo udawało się utrzymywać informację o swoim odmiennym stanie przed mediami. Na pewno pomógł w tym fakt, że od stycznia tego roku 33-latka ani razu nie była widziana publicznie.

Najnowsze zdjęcia serialowej Blair Waldorf, na których widać jej ciążowe krągłości, możecie obejrzeć na stronie internetowej "Daily Mail".

ZOBACZ TEŻ: Iwona Cichosz jest w ciąży! Miss Świata Głuchych po raz pierwszy zostanie mamą