Lenny Kravitz wraca do Polski! Artysta tym razem odwiedza nasz kraj w ramach nadchodzącej wakacyjnej, europejskiej trasy koncertowej o nazwie Raise Vibration Tour. Autor hitów "Fly Away", "I Belong To You" czy "The Chamber" wystąpi 8 czerwca 2018 w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety w cenie 229 - 400 zł oraz pakiety VIP wciąż są dostępne na stronie Live Nation Polska. Oprócz przygotowań do trasy, Lenny Kravitz bardzo intensywnie pracuje również nad nowymi utworami, które będziemy mogli usłyszeć wiosną 2018.

ZOBACZ: KENDRICK LAMAR w Polsce na Kraków Live Festival 2018! DATA, MIEJSCE, BILETY

Lenny Kravitz w Tauron Arena Kraków

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy i wiele innych nagród w kategorii " Best Male Rock Vocal Performance".

Lenny Kravitz - filmy

Lenny Kravitz wydał dziesięć albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie wcielając się w rolę  Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia". Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach "Hej, Skarbie" i "Kamerdyner".