Ślub Leo Messiego i Antonelli Roccuzzo odbyła się wczoraj, w piątek, w Rosario - rodzinnej miejscowości piłkarza. Życie w miejscowości zostało w pełni podporządkowane imprezie. Co to oznacza? A więc zamknięto ulice, wynajęto ponad 450 ochroniarzy, a przed hotelem, w którym odbywała się uroczystość, zaproszono 150 dziennikarzy, pojawił się czerwony dywan, a wokół niego istne tłumy fotoreporterów z całego świata. Specjalne środki bezpieczeństwa wprowadzono także podczas samego wesel. Goście najgorętszej pary tego sezonu nie mogli podobno używać telefonów komórkowych! A tych miało być około trzystu! Gości oczywiście, nie telefonów ;-)

ŚWIATOWE SŁAWY NA WESELU MESSIEGO

Messi i Roccuzzo zdecydowała się na obecność fotografów jedynie przed wejściem do hotelu. I to dzięki ich obecności wiemy, że na uroczystości pojawiała się cała plejada gwiazd związanych z piłką nożną, m.in. Francesc Fabregas, Sergio Aguero, Samuel Etoo i Xavi Hernandez, Neymar, Pique wraz z żoną Shakirą. Po tym, jak przez czerwony dywan przeszli gości, na końcu pojawiła się na nim piękna, uśmiechnięta młoda para.

Leo i Antonella przytulali się i nie szczędzili sobie pocałunków. W ich czach było widać szczęście i miłość, a ich radości dopełniały stroje, o których zwykły fan footballu może jedynie pomarzyć!

KREACJE ŚLUBNE OD NAJDROŻSZYCH PROJEKTANTÓW

Messi wybrał na tę niepowtarzalną okazję garnitur od Giorgio Armani. Jego żona postawiła zaś na klasyczną, elegancką suknię zaprojektowaną przez Rosę Clarę – projektantkę hiszpańskiego pochodzenia, która szyła już suknie dla takich gwiazd, jak Eva Longoria czy Sofia Vergara.

ŚLUBNE ZAKAZY

A jak goście bawili się na imprezie? Tego niestety nie wiemy, bo młoda para poprosiła ich, aby nie zdawali żadnej relacji z uroczyści na swoich social mediach. A skoro tak właśnie zrobili, to zgadujemy, że na imprezie nie zabrakło przepychu! W końcu Leo Messi to jeden z pięciu najlepiej zarabiających piłkarzy na naszym globie!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak na wczorajsze uroczystości wyglądali Leo Messie i Antonella Roccuzzo oraz ich goście. Było naprawdę pięknie i bajecznie!