Wszystko wskazuje na to, że Leo Messi znów ma powód do świętowania: za kilka miesięcy piłkarzowi powiększy się rodzina. Informację o tym, że para spodziewa się trzeciej pociechy, przekazała światu żona piłkarza - Antonella Roccuzzo, z którą Messi wziął ślub zaledwie pod koniec czerwca tego roku. Antonella powiadomiła świat o swojej trzeciej ciąży za pomocą wymownego zdjęcia, na którym ona, Leo oraz dwójka ich dzieci kładą dłonie na jej brzuchu. Pod zdjęciem pojawił się też sugestywny komentarz:

„5 osób w rodzinie.”

Leo Messi - trzeci syn czy pierwsza córka?

Dziecko, którego spodziewają się Leo i Antonella będzie już trzecim w ich rodzinie. Piłkarz i jego piękna partnerka mają obecnie dwóch synów: 4-letniego Thiago i 2-letniego Mateo. Czy trzecim potomkiem gwiazdy FC Barcelony i jego żony będzie znowu synek? A może jednak pierwsza córka? Tego para póki co nie zdradza.

Leo Messi - Bóg FC Barcelony

Pewne jest jedynie, że pojawienie się trzeciego dziecka pary – tak jak dwóch poprzednich – wywoła duże zainteresowanie mediów. W końcu dla setek tysięcy fanów footballu Leo Messi to prawdziwy Bóg! Nic dziwnego, że wszyscy oni chcą wiedzieć, co się dzieje także w jego życiu prywatnym.

ZOBACZ: LEO MESSI Wziął ślub z wieloletnią partnerką Antonellą Roccuzzo! To argentyński ślub stulecia! [GALERIA]

Leo i Antonelli serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać szczęśliwego rozwiązania tej ciąży ;-)