Leonie Hanne to jedna z najpopularniejszych modowych influencerek na Instagramie. Jej codzienne życie śledzi ponad 2,8 mln osób, a ona sama współpracuje z największymi brandami i zasiada w pierwszych rzędach na pokazach takich domów mody, jak Dior, Louis Vuitton, czy Chanel. Kiedy Leonie założy na siebie produkt danej marki, automatycznie staje się on hitem. Jest to więc niemały sukces, że ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w butach i z torebką od polskiej sieciówki.

Leonie Hanne w szpilkach polskiej marki CCC

Leonie Hanne pokazała się w butach z CCC. Influencerka wybrała liliowe szpilki wiązane wokół kostki z kapsułowej kolekcji Own Occasion od Jenny Fairy. Buty są dostępne w ofercie marki w sześciu kolorach, a każdemu z nich przypisano kobiece imię - liliowy to Bridget. Mają one pasować do każdej dziewczyny i sprawdzać się na każdą okazję, nie tylko na wielkie wyjścia. Buty dostępne są też w bardzo przystępnej cenie - 119 zł, a z okazji Black Friday kupicie je teraz z 30% rabatem!

Do stylizacji Leonie dobrała torebkę-worek z tej samej kolekcji i w tym samym kolorze, która jest bardziej nowoczesnym odpowiednikiem klasycznej kopertówki. Wykonana jest z satyny, a zdobią ją połyskujące frędzle. Torebka w regularnej cenie kosztuje 79,99 zł, ale teraz również obowiązuje na nią rabat.