"Leśniczówka" to serial Telewizji Polskiej, który znalazł się we wiosennej ramówce Jedynki. Główną rolę w nowej produkcji otrzymała Jolanta Fraszyńska. Aktorka znana z takich produkcji jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Skazany na bluesa" czy "Kiler-ów 2-óch", wcieliła się w telenoweli w postać Katarzyny Ruszyc, wnuczki postrzelonego w niewyjaśnionych okolicznościach leśniczego. Po tragicznej śmierci ukochanego dziadka, kobieta razem z rodziną wprowadza się do położonego z dala od cywilizacji, pełnego tajemnic domu, gdzie stanie przed wieloma dylematami.

Leśniczówka - obsada

Poza Jolantą Fraszyńską w nowym serialu TVP1 występują m.in. Marian Dziędziel, Weronika Książkiewicz, Krzysztof Globisz, Iwona Cichosz, Marek Bukowski, Anna Seniuk, Krystyna Tkacz, Henryk Talar, Beata Schimscheiner i ośmioletnia Julia Kostow.

Leśniczówka - gdzie i kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek "Leśniczówki" TVP1 pokaże 2 marca. To oznacza, że nowa produkcja w piątki zastępuje telenowelę "Klan", którą od marca będzie można oglądać już tylko cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku o godz. 17:55.

Pierwsze zdjęcia z planu serialu "Leśniczówka" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>