Leszek Miller stracił jedyne dziecko. Syn byłego premiera Polski z ramienia partii SLD popełnił samobójstwo w nocy z soboty na niedzielę. Martwe ciało Leszka Millera juniora znalazła nad ranem jego partnerka, Katarzyna Sobkowiak. Kobieta zdradziła, że dzień wcześniej doszło między nimi do ostrej sprzeczki. Nie wierzy jednak, by to mógł być powód tego, że Leszek Miller junior postanowił targnąć się na swoje życie. Jak zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", syn Leszka Millera od lat cierpiał bowiem na ciężką depresję.

To zupełnie nie przez kłótnię. Byliśmy zgraną parą, sprzeczki zdarzają się każdemu. To nie powód do takiego kroku. Moim zdaniem chodzi o wieloletnią depresję Leszka - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Leszek Miller o śmierci syna

Milczenie w sprawie samobójczej śmierci syna Leszka Millera przerwał też w końcu były premier. Prezes Rady Ministrów w latach 2001-2004 i jego żona Aleksandra Miller cierpią z powodu śmierci swojego jedynego syna.

Bardzo kochaliśmy swojego syna. Moja żona i ja nie widzieliśmy świata poza nim. Jest to dla nas olbrzymi szok, nie możemy sobie z tym poradzić… - wyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Pogrzeb syna Leszka Millera odbędzie się w sobotę, 1 września w Żyrardowie. - Chcę pochować syna w spokoju - dodał były premier.

Archiwalne zdjęcia Leszka Millera juniora i jego sławnych rodziców znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SYN LESZKA MILLERA nie żyje. Monika Miller w żałobie znika z mediów