W te wakacje najmodniejszym kierunkiem jest grecka wyspa Mykonos. W tym roku wakacje spędzili tam Anna i Robert Lewandowscy. Para  ku zaskoczeniu wielu, bawiła się tam w towarzystwie modelki Adriany Limy, która wraz z dziećmi również spędziła tam wakacje.

Zobacz: Anna Lewandowska na prywatnych zdjęciach z wakacji na Mykonos. Tak wypoczywała z Robertem Lewandowskim [ZDJĘCIA]

Anna i Robert Lewandowscy powrócili do Polski i wypoczywali jeszcze na Mazurach, ale w międzyczasie na blogu sportsmenki ukazał się wpis podsumowujący ich wypoczynek w Grecji. Dlaczego para wypoczywała właśnie tam?

Celem naszych wakacji była w tym roku grecka wyspa Mykonos – odpowiednik hiszpańskiej Ibizy :). Mykonos gwarantuje pogodę (wysoka temperatura niwelowana jest wiatrem) ciepłe morze i dobrze zagospodarowane plaże. Odnajdą się tam wielbiciele nocnego, imprezowego życia, jak i zwolennicy zwiedzania i ciekawi urokliwych miejsc. - napisała Anna Lewandowska.

 Na Mykonos zdecydowała się w tym roku również Zosia Ślotała, która zrobiła sobie przerwę od zawodowych obowiązków. Stylistka wypoczywała w towarzystwie partnera i córeczki Ranii Konstancji, a zdjęciami  z urlopu podzieliła się z fanami w sieci. Dzięki temu mieliśmy okazję podziwiać wyrzeźbioną sylwetkę Ślotały w bikini.

Zobacz: Zofia Ślotała na luksusowych wakacjach na Mykonos. Pochwaliła się sylwetką w bikini [ZDJĘCIA]

Na greckiej wyspie część swoich wakacji spędziła również Joanna Horodyńska. Gwiazda początkowo wypoczywała w Rzymie, gdzie oprócz zwiedzania zakątków miasta i spacerów dookoła Fontanny Di Trevi, wybrała się na małe zakupy. Prosto z Włoch Horodyńska wylądowała na Mykonos.Stylistka na Instagramie pochwaliła się m.in. swoją idealną figurę w stroju kąpielowym.

Zobacz: Joanna Horodyńska na wakacjach w Grecji. Tak prezentuje się w stroju kąpielowym [ZDJĘCIA]

Mykonos odwiedziła także trójka przyjaciół – Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł oraz Hanna Lis. Zdjęciami z wypoczynku podzielili się w mediach społecznościowych. Fani mogli podziwiać jak świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Wakacje na greckiej wyspie spędziła również blogerka modowa Jessica Mercedes oraz córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Iga Lis. Aktualnie na greckiej wyspie wypoczywa Ewa Chodakowska wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem.

 

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądały wakacje gwiazd na Mykonos!