Lewandowscy pokażą córkę? Anna i Robert, którzy ponad rok temu zostali rodzicami małej Klary, dotychczas pokazywali zdjęcia dziewczynki tylko z tyłu lub z boku lub z daleka. Twarz Klary nigdy nie pojawiła się na Instagramie czy Facebooku pary, Lewandowscy nie pojawili się też nigdy z dzieckiem publicznie. Według zasady panującej w mediach, dopóki znani rodzice sami nie upublicznią wizerunku swojego dziecka, jest on objęty ochroną. Nie można pokazać twarzy nieletniego bez zgody jego opiekunów. Dlatego ani w prasie, ani w Internecie nie zobaczycie, jak wygląda córka Lewandowskich, synek Małgorzaty Kożuchowskiej, dzieci Małgorzaty Sochy, Agnieszki Chylińskiej czy Magdy Mołek. Niektóre gwiazdy same decydują jednak pokazać swoje pociechy - na przykład Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek czy Anna Wendzikowska. Oczywiście, ma to też swoje plusy - dumne mamy mogą chwalić się swoim szczęściem, pokazywać, jak ich dzieci rosną, jak się zmieniają, a także swobodnie pojawiać się z nimi w miejscach publicznych. Ujawnianie wizerunku dzieci to też dość powszechna praktyka za granicą - wszyscy wiemy, jak wyglądają dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, Beyonce czy Jennifer Lopez. A jednak niektóre sławne pary, które szczególnie cenią sobie tę resztkę prywatności, jaka im została, chronią swoje maleństwa przed zakusami mediów. Takimi rodzicami są Lewandowscy. Czy jednak postanowili w końcu pokazać, jak wygląda Klara? Robert Lewandowski udzielił na ten temat wywiadu. Sprawdź, jakie jest stanowisko Lewandowskich w tej sprawie!

Lewandowscy pokażą córkę w mediach?

Robert Lewandowski w rozmowie z serwisem party.pl zdradził, że razem z Anią podjęli decyzje, by na razie nie pokazywać twarzy swojej córki. Jak tłumaczy Lewandowski, Klara jest jeszcze zbyt mała, by móc świadomie zdecydować, czy chce być obecna w mediach, czy też nie. Tak piłkarz tłumaczy ich wspólną decyzję:

To, co nasze - dla nas. Ale wiadomo, że my też nie jesteśmy w stanie tego do końca nie pokazywać, bo fani oczekują od nas, że pokażemy też część prywatną. Może jak [Klara] będzie troszkę starsza i troszkę bardziej świadoma, to sama zdecyduje czy będzie [tego] chciała, czy nie. Zobaczymy. Na dziś podjęliśmy taką decyzje. Może kiedyś to się zmieni.

Przyznacie, że to rozsądna postawa. Dużo zdjęć Lewandowskich z Klarą zobaczycie w naszej GALERII.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Wrz 13, 2018 o 10:12 PDT