Na wygranym przez nas 3:0 meczu Polski z Kazachstanem na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie nie mogło oczywiście zabraknąć Anny Lewandowskiej! Znana trenerka fitness przyjechała na Stadion Narodowy wspierać swojego męża, Roberta. Ania po raz kolejny postawiła na bardzo modny zestaw. I choć na co dzień stawia na styl sportowy, to jednak tym razem wybrała dla siebie mocno rockowy outfit. Anna Lewandowska wyglądała naprawdę świetnie nie tylko w białym T-shircie z przesłaniem, ale też w skórzanej kurtce, czarnych spodniach i butach na grubym obcasie w takim samym kolorze.

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA pierwszy raz po porodzie na oficjalnej imprezie! Co za seksowna stylizacja!

Ania Lewandowska pojawiła się oczywiście na stadionie w towarzystwie innych WAGs. Ania na trybunach wspierała polską reprezentację w towarzystwie Dominiki Grosickiej i Marty Glik. Panie nie zapomniały oczywiście zrobić sobie kilku pamiątkowych zdjęć, które od razu zlądowały na ich social mediach.

Jak Ania Lewandowska, Dominika Grosickia i Marta Glik bawiły się na wczorajszym meczy Polska-Kazachstan? Zobaczcie w naszej GALERII. Czy to ich doping spowodował, że wygraliśmy do wynikiem 3:0?