Anna Lewandowska jest drugiej ciąży! Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami! Joanna Krupa urodziła! - oto, czym ostatnio żyje polski internet. Rzeczywiście, w naszym show-biznesie zapanował istny baby boom. Ciąża Lewandowskiej była dla wszystkich zaskoczeniem, ponownie jak piątkowa nowina, że Szyc po raz drugi zostanie ojcem. Gwiazdy coraz lepiej ukrywają ciążowe brzuszki, tak by to one mogły ogłosić dobrą nowinę światu. Nie chcą, by paparazzi podstępnie zrobili im zdjęcie i by wiadomość wydostała się bez ich zgody. Pamiętamy, jak ostro zareagowała Katarzyna Warnke, gdy jeden z tygodników podał, że spodziewa się dziecka, choć ona nie chciała jeszcze wtedy tego ogłaszać. O tym, że faktycznie jest w ciąży, Warnke poinformowała w oryginalny sposób - na wybiegu, podczas pokazu mody marki MMC. Wtedy nikt już nie miał wątpliwości! Natomiast Joanna Krupa obwieściła, że zostanie mamą, w "Dzień Dobry TVN", a następnie opublikowała zdjęcie testu ciążowego na Instagramie.

A więc kto jest w ciąży? Niedługo swoje dziecko powita na świecie aktorka Maria Konarowska. Na narodziny maleństwa oczekują także Joanna Moro, Anna Lewandowska, Justyna Nagłowska, Ola Jordan, a także Weronika Marczuk. Ojcem po raz kolejny zostanie zaś Jarosław Bieniuk (jego partnerka Martyna Gliwińska jest w ciąży) oraz prawdopodobnie Michał Wiśniewski (ta informacja nie została jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona). Również mama Roksany Węgiel jest w ciąży.

A kto niedawno został mamą? Joanna Krupa. Prowadząca "Top Model" od razu po porodzie pokazała zdjęcie córeczki i zdradziła jej imię. malutka Asha-Leigh jest zdrową i śliczną dziewczynką, a Joanna nie posiada się z radości. Na Instagramie cały czas pokazuje nowe zdjęcia maleństwa. Mamą została ostatnio także znana z 5. edycji "Top Model" Jagoda Judzińska.

Zdjęcia polskich gwiazd w ciąży znajdziecie w naszej GALERII>>

Wszystkim przyszłym mamom życzymy dużo zdrowia i spokoju, a nowo narodzonym dzieciom - dużo szczęścia!