Nowa „Gala” już w kioskach. Gwiazdą tego numeru jest Anna Lewandowska, która w rozmowie z redaktor naczelną, Anną Zejdler-Ibisz, po raz pierwszy tak szczerze opowiada m.in. o macierzyństwie i pokonywaniu kompleksów. O czym jeszcze przeczytacie w najnowszym wydaniu? Sprawdźcie już teraz poniżej!

1.Anna Lewandowska, sportsmenka, trenerka i ambasadorka marki Calzedonia, dla tysięcy kobiet jest wzorem i inspiracją. W wywiadzie przyznaje jednak, że nie zawsze wierzyła w siebie. Mówi o pokonywaniu własnych słabości i walce o marzenia, w której wspierali ją najbliżsi. 

2.W tym numerze warto przeczytać także rozmowę Aldony Sosnowskiej-Szczuki, zastępczyni redaktor naczelnej „Gali”, z Bartoszem Gelnerem, świetnym aktorem młodego pokolenia, gwiazdą filmu „Kobieta sukcesu”. Gelner w kwietniu skończy 30 lat, ale w dorobku ma rolę u najlepszych reżyserów filmowych i teatralnych. Cokolwiek robi, zawsze chce być najlepszy. „Nie mam problemu z zagraniem amanta. Tak jak nie miałem z zagraniem homoseksualisty czy jakiegoś totalnego poparańca” – BARTOSZ GELNER

3.Anita Sokołowska wybrała się z „Galą” na Fuerteventurę. W rozmowie z szefem działu krajowego, Damianem Gajdą, gwiazda najpopularniejszych polskich seriali, mówi o niezwykłej relacji z synem, Antkiem. Zdradza, czym jest dla niej miłość i co robi, by po latach związku z reżyserem, Bartkiem Frąckowiakiem, nie zatracić tego, co najpiękniejsze w łączącej ich relacji. Z kolei Katarzyna Warnke, gwiazda kinowego hitu „Kobiety mafii” (lubimy ją w tej roli) przyznaje, że nie buduje poczucia własnej wartości na pracy. „Kiedy potrzeby mojego syna stały się ważniejsze niż moje, uznałam, że muszę wyjść z klatki z napisem macierzyństwo i pomyśleć o sobie” – ANITA SOKOŁOWSKA

4.W dziale zagranicznym świetne teksty Katarzyny Dolińskiej o Garym Oldmanie (możemy go właśnie oglądać w filmie „Czas mroku” w roli Winstona Churchilla), a także o ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle, na który czeka cały świat.

5.Damian Gajda w dziale kultury poleca najciekawsze książki, filmy, płyty i wystawy, na które warto się wybrać, a Aldona Sosnowska-Szczuka rozmawia z wybitną polską ilustratorką, Anną Halarewicz.

6.„Wstaję o 8, robię kawę i maluję. Kiedy wpadam w szał malarski, najchętniej nie wychodzę z domu, wyjątek robię od niedawna dla zajęć z crossfitu” – ANNA HALAREWICZ

7.Ponadto jak zwykle dużo mody (w tym numerze trendy na wiosnę i rozmowa z Joanną Horodyńską o jej stylu) oraz urody. Szefowa działu urody Justyna Moraczewska spędziła dzień z Mariettą Żukowską i sprawdziła, jak aktorka o siebie dba (zainspirował nas poranny rytuał picia matchy zamiast kawy!).

8.Na koniec polecamy rozmowę Damiana Gajdy z Martą Wiśniewską (Mandaryną), która zapowiada swój powrót na scenę.

Z tym numerem „Gali” film „Botoks” w reżyserii Patryka Vegi.

Zapraszamy do świata nowej „Gali”!