Lexy Chaplin to jedno z największych objawień ostatniego roku w polskim internecie. Była członkini ekipy influencerów o nazwie Team X w ekspresowym tempie podbiła serca młodych internautów i dziś cieszy się już ponad milionem obserwujących na Instagramie. Nie ulega wątpliwości, że widownia charyzmatycznej 21-latki to głównie nastolatki. To właśnie z myślą o nich znana z mieszania języka polskiego z angielskim Lexy zdecydowała się ostatnio poruszyć na swoim profilu temat problemów z cerą.

Lexy Chaplin pociesza fanki walczące z trądzikiem

- Niektórym osobom może się wydawać, że ja nie wiem, co to jest prawdziwy trądzik. Girl, I do. Pokażę wam moje zdjęcie sprzed dwóch lat, albo nawet mniej - powiedziała na InstaStory.

Lexy Chaplin podzieliła się z fanami swoim starym zdjęciem, na którym widać jej pokrytą niedoskonałościami twarz, aby podnieść na duchu tych, którzy mają aktualnie podobne zmartwienia.

- I do wszystkich dziewczyn, które mają taki trądzik, jaki ja miałam parę lat temu: Girl, it's gonna be ok. Naprawdę - pocieszyła swoje obserwatorki.

Przyznała, że w przeszłości jej samej brakowało takich słów wsparcia od idoli na temat młodzieńczego trądziku.

- Ja bym chciała, żeby ktoś mi w tamtym momencie - bo ja się czułam bardzo brzydko, miałam straszne kompleksy - tak powiedział, jak ja wam teraz mówię, więc ci mówię: Będzie dobrze. To tylko faza. Jesteś młoda, jesteś nastolatką. Nadal jesteś śliczna, naprawdę jesteś. Kocham cię, trzymaj się, będzie okej - wyznała.

Lexy Chaplin zdradza, jak poradziła sobie z trądzikiem

Nie jest tajemnicą, że temat trądziku pojawił się na profilu Lexy Chaplin z powodu płatnej współpracy z producentem suplementu diety. Blogerka nie ukrywa jednak, że stosowanie takich specyfików może pomóc jedynie osobom, które mają drobne niedoskonałości. Przyznaje, że sama doprowadziła swoją cerę do aktualnego stanu, stosując się do zaleceń lekarza specjalisty.

- I teraz pytanie, co mi pomogło. Ja miałam już dosyć zaawansowany stan i wydaje mi się, że mi w tamtym momencie tylko był w stanie pomóc dermatolog, w sensie profesjonalny lekarz, który był w stanie powiedzieć, co się dzieje i dać rozwiązanie - powiedziała.

Zobacz zdjęcia Lexy Chaplin w wersji "przed i po" w naszej GALERII.