Liam Hemsworth szuka pocieszenia po rozstaniu z Miley Cyrus? Jak donoszą zagraniczne media, 29-letni aktor spędza bardzo dużo czasu w towarzystwie australijskiej aktorki, Isabel Lucas. Para zna się już kilkanaście lat, bowiem blond piękność w latach 2005-2008 spotykała się z bratem Liama, Chrisem Hemsworthem. Do tej pory utrzymują kontakt i to właśnie odwiedzając Chrisa w Australii, mąż Miley Cyrus bardzo zbliżył się do Isabel Lucas.

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę?

" Liam mieszka w Byron Bay z Chrisem. Isabel obraca się w tych samych kręgach społecznych, co oni, przez co spędzili razem trochę czasu. Stali się całkiem dobrymi przyjaciółmi. Liam jest tam, aby oczyścić myśli i Isabel była doskonałą osobą, do której mógł zwrócić się po poradę. Ona w tej chwili musiała wyjechać do Europy i czuje się źle, że nie może być przy nim, ale mimo to pozostają w kontakcie sms-owym”.

Kim jest Isabel Lucas? 34-latka urodziła się w Melbourne. Jako dziecko mieszkała w Australii oraz w Szwajcarii, skąd pochodzi jej matka. Popularność przyniosły jej role w serialach "Zatoka serc" i "Pacyfik" oraz w filmie "Transformers: Zemsta upadłych". Pojawiła się również w teledysku do piosenki Eda Sheerana „Give Me Love”.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth o swoim rozstaniu poinformowali media w sobotę, 10 sierpnia. Chwilę wcześniej do sieci trafiły zdjęcia, na których widać, jak wokalistka całuje się z Kaitlynn Carter podczas wyjazdu do Włoch! Miley i Liam byli w związku od dekady, dwa razy się zaręczali i w końcu pobrali w grudniu 2018 roku. Wokalistka i aktor żyli osobno już kilka miesięcy przed ogłoszeniem separacji.

Zobacz zdjęcia Isabel Lucas w naszej GALERII.