Liam Hemsworth znalazł nową miłość! Australijski aktor, który w sierpniu 2019 roku rozstał się z Miley Cyrus po dziesięciu latach związku, nie zamierza dłużej rozpaczać nad zakończonym małżeństwem. Uznawany za jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów na świecie Hemsworth, został sfotografowany w Nowym Jorku podczas randki z tajemniczą blondynką. Na razie nie wiadomo, kim jest jego nowa dziewczyna. Para najpierw spacerowała po dzielnicy West Village trzymając się za ręce, a następnie udała się na lunch i drinki. Fotografie Liama i jego nowej partnerki opublikował serwis TMZ, a fani od razu zauważyli wiele podobieństw między obecną wybranką aktora a Miley Cyrus. Obie dziewczyny są blondynkami, mają rockowy styl ubierania się i mogą pochwalić się niebanalną urodą.

Liam Hemsworth: nowa partnerka

Musimy przyznać, że okoliczności w jakich dowiedzieliśmy się o nowym związku Liama Hemswortha są o wiele bardziej subtelne od tych, w jakich wyszedł na jaw najnowszy romans Miley Cyrus. Wokalistka chętnie prezentuje swoje uczucia do Cody'ego Simpsona na swoim profilu na Instagramie i na Stories relacjonuje chwile spędzane z chłopakiem. Para spędza ze sobą ostatnio bardzo dużo czasu, a wokalista wspiera gwiazdę po tym, jak była zmuszona poddać się hospitalizacji z powodu ciężkiej anginy.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus: rozwód

Czy nowy związek Liama Hemswortha jest odpowiedzią na porozstaniowe podboje Miley Cyrus? Przypomnijmy, że 10 sierpnia 2019 roku para ogłosiła separację. Aktor i wokalistka postanowili rozstać się zaledwie po 7 miesiącach małżeństwa, a pozew rozwodowy złożył Liam Hemsworth. Przyczyny rozstania Liama i Miley nie są do końca jasne. W piosence "Slide Away", artystka śpiewa o zamiłowaniu męża do whisky i tabletek, z kolei źródła bliskie aktorowi, zaprzeczają oskarżeniom i twierdzą, że problemem była niewierność byłej gwiazdy Disneya.

ZOBACZ TEŻ: MILEY CYRUS rozstała się z Kaitlynn Carter po 6 tygodniach związku!