Liam Payne i Maya Henry powiedzą sobie sakramentalne "tak" po niespełna dwóch latach znajomości? Takiego zdania są zagraniczne tabloidy, które poinformowały, że brytyjski piosenkarz oświadczył się młodej gwieździe Instagrama. Świadczyć o tym mają najnowsze wspólne zdjęcia Liama i Mayi zrobione przed jedną z restauracji w Londynie. Paparazzi na palcu modelki zauważyli ogromny błyszczący pierścionek, którego wartość określa się na ok. 3 miliony funtów. Dziennikarze oraz fani pary nie mają wątpliwości, że zakochani już niebawem sformalizują swój związek. 

Liam Payne i Maya Henry zaręczyli się? 

Dla wielu osób wiadomość o zaręczynach wokalisty i modelki może być olbrzymim zaskoczeniem, ponieważ jeszcze na początku lutego serwisy plotkarskie informowały o rozstaniu pary. Z nieoficjalnych wówczas doniesień medialnych Liam i Maya mieli zakończyć swoją znajomość m.in. ze względu na zbyt imprezowy styl życia muzyka. Jednak wiele wskazuje na to, że gwiazdor muzyki pop i córka amerykańskiego prawnika Thomasa J Henry'ego, pokonali kryzys, a ich miłość znowu kwitnie. 

Przypomnijmy, że w latach 2016-2018 piosenkarz był związany z o dziesięć lat starszą od siebie piosenkarką Cheryl, którą poznał na planie programu "X-Factor", gdzie artystka była jurorką, a Liam uczestnikiem. W marcu 2017 roku para doczekała się narodzin jedynego syna Beara Greya. 

ZOBACZ TAKŻE: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub w tajemnicy? Fani podejrzewają również, że para spodziewa się dziecka