Sławomir Świerzyński to znany od lat lider zespołu disco-polo Bayer Full. W programie "Skandaliści" na Polsat News opowiedział o traumie z przeszłości, która męczy go do dziś. Muzyk w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą wyznał, że podczas kolonii w Darłówku padł ofiarą molestowania. Świerzyński był wtedy jeszcze małym chłopcem:

„Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy**** w ryj, aż się zdziwi. (...) Ja byłem wtedy małym chłopcem. To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili” - powiedział na antenie Polsat News.

Lider Bayer Full dodał, że to właśnie przez traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, dzisiaj jest wrogiem homoseksualizmu i jakiejkolwiek debaty na jego temat:

„Ja nie jestem za promowaniem homoseksualizmu, ja jestem wrogiem pokazywania tych wszystkich parad dziwnych, gejów, tych lgbt, "vans", "trans", "śmans" itp., itd.”

Sławomir Świerzyński był molestowany - przez kogo?

Najbardziej szokujące w tym wszystkim jest jednak to, że – jak ujawniła lider Bayer Full -  osoba, która go molestowała, jest dzisiaj znana i funkcjonuje w branży muzycznej. Muzk nie chciał jednak wyjawić jej personaliów.

Czy Sławomir Świerzyński ujawni kiedyć nazwisko swojego oprawcy? W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą na Polsat News muzyk nie chciał tego zrobić. Dodał jednak, że „małe dziecko nie zapomina nigdy”.