Naturalność i brak przerysowania - na takim efekcie zabiegów medycyny estetycznej zależy osobom publicznym i gwiazdom, których wyglądowi przygląda się z bliska codziennie cały świat. Ale nie tylko im. Miliony zwykłych kobiet również pragną podkreślić swoją urodę i przywrócić młodzieńczy wygląd bez zamieniania się we własną karykaturę. Jak to zrobić? Poznaj tajemnicę jednego z najpopularniejszych obecnie zabiegów - liftingu hybrydowego.

Czym jest lifting hybrydowy?

Lifting hybrydowy to zabieg "szyty na miarę" dający naturalny efekt już po jednej wizycie Jest to zabieg stanowiący nowoczesne podejście do medycyny estetycznej. Nie tylko kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu skóry, ale także oparty jest na wyjątkowo plastycznym kwasie hialuronowym. Ułatwia to modelowanie rysów ipozwala uzyskać naturalny wygląd twarzy. Co więcej, zawarta w preparatach substancja znieczulająca (lidokaina) zwiększa komfort podczas zabiegu. Właśnie dlatego robi furorę wśród najbardziej wymagających klientek klinik medycyny estetycznej.

Jakie ma zastosowanie?

- Lifting hybrydowy nazywany przeze mnie więzadłowym, pomaga zapobiegać starzeniu się twarzy związanym ze zwiotczeniem więzadeł, które utrzymują tkanki miękkie, w tym segmenty tłuszczowe w środkowej części twarzy - tłumaczy dr Małgorzata Ornatowska

Efektem jest łagodne przywrócenie objętości policzków oraz subtelne modelowanie twarzy.

Jak to działa?

Sekretem działania i skuteczności wykorzystywanej w tym zabiegu gamy Restylane są unikatowe technologie produkcji, dzięki którym preparaty idealnie dopasowują się do każdej tkanki. Stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki technologii NASHA charakteryzuje się wysoką trwałością. Stymuluje produkcję kolagenu, w efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Rezultaty są naturalne i zapewniają młodzieńczy wygląd. Bez przerysowania i bez sztucznego efektu.

 - W obszarze odpowiedzialnym za projekcje, dla uzyskania naturalnego efektu sięgam po produkt z technologii OBT. Tutaj potrzebuję bardziej miękkiego, ale zwartego kwasu hialuronowego, mającego zdolność jednoczesnego uniesienia i delikatnego dodawania objętości - mówi dr Ornatowska

To, co jest równie istotne dla wielu klientek, to fakt, że wszystkie produkty z rodziny Restylane zawierają kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Do tego posiadają bezpieczne stężenie, zapewniając jednocześnie długotrwałe i naturalne efekty zabiegów.

- Zabiegi z użyciem produktów Restylane wykonuję od ok 15 lat. Zastosowanie bezpiecznego i dającego trwałe i naturalne efekty wypełniacza powoduje ze wciąż rośnie ilość pacjentów w mojej klinice. Ostatnie 10 lat intensywnego rozwoju medycyny estetycznej i poznawanie procesu fizjologii starzenia dają nam możliwość profilaktyki i odtworzenia ubytków, co przy wykorzystaniu tak znakomitych produktów z kwasem hialuronowym jak Restylane, powoduje uzyskiwanie naturalnych efektów u zadowolonych pacjentów - mówi dr Małgorzata Ornatowska

Klinika Bona Dea oferuje niezwykle szeroki wachlarz usług z największą starannością o bezpieczeństwo i satysfakcję swoich Klientów.

Szczegóły: https://bonadea-krakow.net.pl/