Polska edycja programu „Project Runway” odbyła się dwa lata temu. Program miał dwie edycje i cieszył się sporą popularnością. Nad postępami projektantów pieczę sprawował Tomasz Ossoliński. W jury zasiedli: Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski i Marcin Tyszka.  Pierwsza edycja cieszyła się największą popularnością i tak naprawdę wypuściła w świat trójkę genialnych projektantów – Jakub Bartnik, Maciej Sieradzky i Liliana Pryma.

Cała trójka świetnie radzi sobie dziś w świecie mody. Liliana Pryma, uczestniczka „Project Runway” co prawda nie wzbudzała tyle kontrowersji , co zwycięzca Jakob i Maciek Sieradzky. Finalnie zajęła trzecie miejsce, ale jej talent dostrzegła Joanna Przetakiewicz, właścicielka marki La Mania. Dziś uczestniczki „Project Runway” byśmy nie poznali.

Liliana Pryma całkowicie zmieniła swój wizerunek. Teraz jest… blondynką! Jeszcze rok temu projektantka mogła się pochwalić burzą kasztanowych włosów. Dziś są one o wiele krótsze! Zobaczcie w naszej galerii jak dzisiaj wygląda. Zmiana na lepsze?