Lilly Allen porzuciła celibat. W miesiąc od rozstania z Jay’em Joplingiem, z powodu sporej różnicy wieku (on ma 45 lat), Lilly ponownie wpadła w męskie ramiona. Jej nowy wybranek jest młodym multimilionerem. Jego imię? Sam Cooper. Ile ma lat? 24.

Według magazynu „The Sun”, piosenkarka na nowo odkrywa radość z flirtowania u boku malarza i dekoratora. „Lilly była zmęczona wiązaniem się ze znanymi mężczyznami. Chciała umawiać się z kimś w jej wieku, kto nie jest związany z muzyką ani z mediami. Sam pracuje ciężko jako malarz i dekorator wnętrz i prowadzi zupełnie normalne życie” – tak opisał to dziennikarzowi „The Sun” jeden z jej przyjaciół. Dodał jeszcze: „Ona jest nim kompletnie oczarowana. Znają się dosyć długo, ale dopiero niedawno zaczęli się regularnie umawiać." 

Historie miłosne zawsze były źródłem inspiracji dla Lilly Allen, może o nich bez końca opowiadać poprzez swoje piosenki. A jeśli nie znajdzie melodii na szczęście, co często się biednej Lilly przytrafia, z miejsca napisze teksty o swoich smutkach i emocjonalnych rozczarowaniach.