Lily-Rose Depp, córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, zwróciła na siebie uwagę, gdy na początku 2015 roku przyszła razem ze swoją mamą na pokaz Chanel. Oczywiście obie zasiadły w pierwszym rzędzie i były często fotografowane. Następnego dnia zdjęcia dziewczynki obiegły cały świat i media nagle poważnie zainteresowały się piękną panną Depp. Bo rzeczywiście, kończąca dziś 17 lat Lily-Rose Depp jest naprawdę śliczna!

Urodę córki Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa od razu doceniła branża. Dziewczynka była gwiazdą sesji magazynów "Oyster", a także "Love" (była na okładce) i "V Magazine" (okładka).

Kilka tygodni po debiucie na pokazie Chanel w Nowym Jorku u boku sławnej mamy, Lily-Rose sama pojawiła się na wybiegu, jako modelka. Wzięła udział w pokazie Chanel Haute Couture. Wystąpiła obok takich gwiazd modelingu, jak Lara Stone i Kendall Jenner. Podobno Karl Lagerfeld z miejsca ujrzał w Lily-Rose Depp swoją nową muzę. Przypomnijmy, że twarzą i ambasadorką Chanel jest też Vanessa Paradis.

Lily-Rose Depp właśnie została nową twarzą kolejnej odsłony najsłynniejszych perfum Chanel - Chanel No.5 L'Eau. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem z kampanii na swoim Instagramie, gdzie obserwują ją już prawie 2 miliony fanów:

Modeling to nie jedyna pasja córki Johnny'ego Deppa. Tata zaraził Lily-Rose miłością do aktorstwa. Nastolatka ma już na swoim koncie kilka ról filmowych, m.in. w "Tusk", "Yoga Hosers" oraz w pokazywanym dopiero co na Festiwalu Filmowym w Cannes "The Dancer", w którym wciela się w słynną Isadorę Duncan.

Choć Lily Rose Depp ma dopiero 17 lat, a jej kariera już jawi się imponująco! Tylko pomyślcie, gdzie córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis będzie za... kolejne 17 lat! Dużo zdjęć Lily-Rose Depp znajdziecie w naszej GALERII>>

Niestety, urodziny Lily-Rose z pewnością zakłócą sensacyjne doniesienia na temat nagłego rozwodu Johnny'ego Deppa z Amber Heard. Depp i aktorka byli małżeństwem tylko 15 miesięcy (!), ale dzieci aktora podobno zdążyły zżyć się z Amber. W końcu obok relacji z Vanessą Paradis relacja Johnny'ego Deppa z Amber Heard był najważniejszą w jego życiu...

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie kobiety życia Johnny'ego Deppa. Było ich sporo!>>