Jak się okazuje, Lily-Rose Depp to dziewczyna wielu talentów. Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis nie tylko występuje w filmach, ale także świetnie radzi sobie na wybiegach podczas pokazów największych domów mody. Teraz miała okazję udowodnić to po raz kolejny. I to w jakim pokazie! 17-letnia Lily-Rose zamknęła paryski pokaz haute-couture Chanel! Dla każdej modelki to nie lada zaszczyt. Co więcej, nastolatka prezentowała na nim najważniejszą kreację - (różową) suknię ślubną. Jak poradziła sobie z takim wyzwaniem?

ZOBACZ: NATALIE PORTMAN I LILY-ROSE DEPP spotkały się po raz pierwszy na planie filmowym [WIDEO]

Oczywiście doskonale! W końcu na światowych wybiegach gości nie od wczoraj. Lily-Rose Depp jako modelka zadebiutowała niecałe dwa lata temu i już może pochwalić się na tym polu niemałymi sukcesami! Córka aktora Johnny'ego Deppa i piosenkarki, modelki i aktorki Vanessy Paradise ma już na koncie m.in. okładkę Vogue'a oraz sesje i kampanie reklamowe dla Chanel (jest między innymi twarzą perfum Chanel N°5 L'Eau). I to właśnie ona wyrasta teraz na największą muzę cesarza mody Karla Lagerfelda, który od lat stoi na czele domu mody Chanel.

 

Teraz główny projektant Chanel postanowił skorzystać z zażyłości z młodziutką Lily-Rose i zaprosił ją do udziału w pokazie Chanel w roli panny młodej. 17-latka zgodziła się be zawahania! Młoda modelka wystąpiła na prezentacji nowej kolekcji domu mody w pompatycznej, różowej sukni ślubnej wykonanej z tysięcy małych, tiulowych falbanek. Po wybiegu wykonanym w całości z lustrzanych elementów poprowadził ją sam Karl Lagerfeld! Przyznacie, że ten moment pokazu wyglądała naprawdę zjawiskowo?!

POLECAMY TEŻ: NAOMI CAMPBELL wraca do modelingu sesją topless!

Ciekawe, czy równie dobrze Lily-Rose poradziła sobie na planie filmu "Planetarium"Ten w polskich kinach zobaczymy już 24 lutego. Obok panny Depp gra w nim Natalie Portman, nominowana do Oscara za rolę Jackie Kennedy w dramacie "Jackie".

Moda i film w tym samym czasie? To się nazywa wejść do show-biznesu z przytupem! Rośnie nam nowa gwiazda wielkiego formatu?