Dzieci Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis wychowywały się z dala od mediów. Lily-Rose mówi, że jest wdzięczna rodzicom za normalne dzieciństwo. Johnny powiedział o swoich dzieciach: „Córka mnie ocaliła. Zanim się urodziła, intensywnie imprezowałem. Kiedy przyszła na świat, zmieniłem styl  życia i zmniejszyłem o połowę liczbę wypalanych papierosów. Lily-Rose jest spokojna i subtelna jak jej matka, natomiast Jack odziedziczył po mnie zadziorny charakter. Siostra broni go jak lwica, ale też wygłasza mu kazania tym swoim cichym głosikiem. A on się jej słucha”. Oboje urodzili się w Paryżu, rodzinnym mieście ich matki, ale dorastali w Los Angeles, gdzie Vanessa i Johnny mieli dom – rozstali się w 2012, po 14 latach związku. Jack ma 17 lat, unika rozgłosu, nie posiada konta w mediach społecznościowych. Oficjalnie nazywa się John Christopher Depp III, imiona dostał po swoim dziadku i ojcu.

Dzieci Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis

„Mój chłopiec świetnie rysuje i jest bardzo utalentowany muzycznie. Naprawdę czuje muzykę. Nie wykazuje natomiast zainteresowania aktorstwem. Na szczęście”, powiedział niedawno jego tata.  

20-letnia Lily-Rose, w przeciwieństwie do swojego brata, szybko trafiła do show-biznesu. Po raz pierwszy pojawiła się publicznie na pokazie Chanel, u boku mamy, miała 15 lat. Od razu wzbudziła zainteresowanie. Już wtedy grała w filmach, a dwa lata później zaczęła brać udział w pokazach mody, była ulubienicą Karla Lagerfelda, została, podobnie jak mama, ambasadorką Chanel. Tata Johnny uważał, że wszystko dzieje się zbyt szybko, kłócił się nawet o to z Vanessą. Jednak ona uważała, że nie ma powodu do obaw. Sama w wieku 14 lat została gwiazdą, gdy nagrała piosenkę „Joe Le Taxi”.

„Jeśli moja córka pragnie zostać artystką równie mocno jak ja, gdy byłam w jej wieku, jestem ostatnią osobą, która może jej to odradzać”, oznajmiła.

Jednak przyspieszoną drogę na szczyt Lily-Rose przypłaciła anoreksją.

Lily-Rose Depp o anoreksji

„Na castingach częściej słyszy się odmowę niż akceptację. To dla nikogo nie jest proste, trzeba mieć naprawdę grubą skórę, a ja ze względu na rodziców odczuwałam bardzo silną presję. Zachorowałam. Każdy, kto musiał stawić czoło anoreksji, wie, jak trudno z niej wyjść. Mnie też nie było  łatwo, ale teraz czuję się dobrze  w swoim ciele”, oznajmiła.

Lily-Rose Depp jako modelka jest już gwiazdą, ale zawsze marzyła o aktorstwie. Niedługo będziemy ją oglądali w wielkiej produkcji Netflixa „Henryk V”. Scenariusz powstał na bazie sztuk Szekspira, producentem jest m.in. Brad Pitt, akcja rozgrywa się w XV wieku, Lily-Rose wcieliła się w Katarzynę de Valois, żonę tytułowego króla Anglii. Henryka zagrał 23-letni Timothée Chalamet, nominowany do Oscara za „Tamte dni, tamte noce”. Poznali się z Lily-Rose na planie, od roku są parą, choć żadne z nich tego oficjalnie nie potwierdziło. Na festiwalu w Wenecji promowali „Henryka V”, ale ku rozczarowaniu fotografów nie pozowali do zdjęć objęci. Nadal są zakochani, ale starają się ukrywać swój związek, bo media nie dałyby im spokoju. Niedawno spędzili razem romantyczne wakacje na Capri.

Córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa w filmie "Henryk V"

Film, zrealizowany z wielkim rozmachem, ma bardzo dobre recenzje i spore szanse na Oscary. Johnny Depp powiedział:

„Kiedy zobaczyłem moją córkę w Wenecji, poczułem niesamowitą dumę. Chcę podziękować jej, Jackowi, a zwłaszcza ich cudownej mamie Vanessie”.

Lily-Rose udowodniła aktorski talent i dzięki tej roli może zostać zauważona w Hollywood, do tej pory grała w mało znanych filmach europejskich. Jej brat Jack jeszcze trzyma się w cieniu, ale być może niedługo i o nim usłyszymy.