LINE Summer Stories ‘19 to już czwarta kapsułowa kolekcja marki LINE, która na polskim rynku istnieje od 2017 roku. W nowej linii pojawia się aż siedem modeli sukienek. Prosta z ozdobną falbaną na dole, odwołująca się do hiszpańskiego stylu z opadającymi ramionami czy długa i wiązana na plecach - wszystkie projekty powstały z naturalnych tkanin, czyli stuprocentowego lnu oraz bawełny.

LINE - kapsułowa kolekcja na lato

Modelem, który wyróżnia się w sposób szczególny, jest sukienka o kroju „baby doll”, uszyta z wiskozy ze wzorem łąki. Idealnie wpisuje się on w DNA marki, która nie tylko szyje z naturalnych tkanin, ale także dba o środowisko i utożsamia się z ideą zero waste. Większość projektów LINE ma krój oversize, dlatego sukienki z kolekcji Summer Stories ‘19 występują w podwójnych, łączonych rozmiarach: XS/S oraz M/L. Nie krępują one ruchów kobiecego ciała, podkreślając jego linię i naturalne piękno.

Każdy model ubrania z metką LINE jest tworzony przez lokalne pracownie i zgodnie z etycznymi zasadami pracy. Ubrania projektowane są tak, by można było łączyć je ze sobą przez kolejne sezony.

Zdjęcia z nowej kampanii marki obejrzycie w naszej galerii --->