Polska marka LINE, przedstawia kolekcję na wiosnę 2019. Projekty uspójnione są stylem i „linią”, tak, aby można je było łączyć ze sobą przez kolejne sezony. To już trzeci sezon marki, ale nie bazuje ona na tymczasowości. Projekty z poprzednich kolekcji powtarzają się, zmianie ulegają jedynie formy czy materiały. Na przykład na bazie jesiennego płaszcza na wiosnę powstała wełniana kamizelka. Bluzka A w nowym sezonie ma wydłużone rękawy, a klasyczna marynarka w kratkę zyskała też siostrę w naturalnym lnie. Kolekcja Wiosna 2019 hołduje ponadczasowości ubrań i odkrywa nieco bardziej elegancką stronę marki LINE. 

LINE: kolekcja wiosna 2019

"Nie gonimy za ciągle zmieniającymi się trendami. Wierzymy w klasyczne i proste kroje, z dobrej jakości materiałów, które będą służyć kobiecie na lata" - to niezmienne motto marki. 

Większość projektów LINE ma krój oversize. Nie krępują ruchów kobiecego ciała, a jedynie podkreślają jego linię i naturalne piękno. Kolekcja Wiosna 2019 pozostaje klasyczna i prosta, ale odkrywa też nieco elegancką stronę marki. Do znanych już modeli dołączyły między innymi sukienki i koszule z ręcznie szytymi zakładkami i falbankami na ramionach, o bufiastych rękawach. To właśnie wspomniany dziewczęcy akcent kolekcji.

Ubrania LINE są uszyte z naturalnych tkanin: z wełny, wiskozy, bawełny i oczywiście - lnu. Ten ostatni jest flagowym materiałem marki. Każdy model jest tworzony przez lokalne pracownie. Projektowany tak, aby ubrania z metką LINE można było łączyć ze sobą przez kolejne sezony. Aż do nieskończoności.

Ubrania LINE są dostępne w sklepie internetowym marki www.linepolishbrand.com. 

Zobacz kampanię LINE wiosna 2019 w naszej galerii --->