Sofia Richie i Scott Disick są parą! Ta informacja zelektryzowała cały show-biznes. Sofia Richie, 19-letnia letnia córka Lionela Richie i 34-letni Scott Disick, były partner Kourtney Kardashian ogłosili swój związek na Instagramie. Nie wydaje się jednak, by 15 lat starszy Disick był dobrym materiałem na chłopaka nastolatki. Celebryta miał w przeszłości problemy z alkoholem, narkotykami, a także wyznał że jest uzależniony od seksu i wielokrotnie zdradzał Kourtney Kardashian, która w końcu nie wytrzymała i rozstała się z partnerem. Nie w mniejszym szoku niż wszyscy wokół, musiał być ojciec Sofii - muzyk Lionel Richie, kiedy dowiedział się, kto jest nowym chłopakiem córki. Przez dłuższy czas nie odnosił się do ich relacji w mediach, ale wreszcie postanowił skomentować związek córki! Wygląda na to, że nie jest zachwycony... 

Sofia Richie i Scott Disick są razem! Co na to Lionel Richie?

Sofia Richie, najmłodsza córka Lionela Richie, uległa wątpliwemu urokowi 34-letniego Scotta Disicka, byłego partnera Kourtney Kardashian, który zdecydowanie nie ma najlepszej opinii w show-biznesie. Mężczyzna, który popularność zdobył dzięki burzliwej relacji z najstarszą z Kardashianek oraz udziale w ich rodzinnym show nie wydaje się być najlepszym chłopakiem dla nastolatki. Podobnego zdania jest ojciec Sofii Richie, znany muzyk - Lionel Richie, który skomentował związek córki w rozmowie z US Magazine:

"Jestem śmiertelnie przerażony. Dziwicie się, że byłem w szoku? Jestem przecież jej ojcem" - powiedział dziennikarzom.

Trudno mu się dziwić... Reakcja każdego rodzica byłaby na pewno podobna.

Tymczasem Sofia Richie i Scott Disick wydają się nie przejmować opiniami na temat ich związku. Para wybrała się bowiem na wspólne egzotyczne wakacje, a zdjęcia w wyjazdu pokazuje na swoim Instagramie.

Zobaczcie w GALERII wspólne zdjęcia Sofii Richie i Scotta Disicka --->