Już cała ekipa nowego programu TVN - "Azja Express" - wróciła do Polski. Pary, które brały udział w programie, rywalizując ze sobą o zwycięstwo, pojawiły się wczoraj na pokazie nowej jesiennej kolekcji Łukasza Jemioła. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, a także Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Leszek Stanek oraz Hanna Lis, która była w parze z gospodarzem wieczoru - Łukaszem Jemiołem. Na wybiegu oglądaliśmy natomiast modelkę Renatę Kaczoruk (narzeczona Kuby Wojewódzkiego również wzięła udział w "Azja Express"), a w pierwszym rzędzie siedziała Agnieszka Szulim - prowadząca show. Mocne azjatyckie słońce rozjaśniło włosy Szulim, gwiazda TVN pochwaliła się też piękną opalenizną oraz nową, jeszcze szczuplejszą sylwetką>>

Jak się okazało, uczestnicy "Azja Express" bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Nic dziwnego - w końcu spędzili razem w Wietnamie, Laosie i Kambodży ponad miesiąc (!) i to w trudnych warunkach. A takie ciężkie doświadczenia dnia codziennego bardzo jednoczą. Hanna Lis siedziała na pokazie Łukasza Jemioła tuż obok Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Później, po pokazie, dołączyli do nich Leszek Stanek, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Cała ekipa "Azja Express" robiła sobie wspólne selfie.

Zdjęcie na swoim Instagramie opublikowała Hanna Lis z zabawnym podpisem: Ekipa Azja Express znowu razem! Co Azja złączyła, człowiek niech nie rozdziela! Luv Ya Guys!!!

Jak myślicie, przyjaźń przetrwa dłużej niż jeden sezon?