Świąteczna komedia romantyczna „Listy do M” powraca po raz trzeci! W 2011 roku mieliśmy okazję zobaczyć film, który spotkał się  z pozytywnym odbiorem wśród widzów. Druga część filmu, która ukazała się zimą 2015 roku nie została zbyt przychylnie oceniona, ale przed widzami już niedługo trzecia część „Listów do M”! Czy przypadnie do gustu polskiej publiczności?

Z pewnością! "Listy do M 3" po raz kolejny opowie świąteczną historię oczami wielu bohaterów. W główne role w filmie Mitji Okorna w poprzednich częściach wcielili się m.in. Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygantoraz Piotr Adamczyk. Tym razem pojawi się wiele nowych twarzy.

Wiadomością o powrocie „Listów do M” pochwalił się aktor, którego nie widzieliśmy w poprzednich dwóch częściach. W „Listy do M 3” zagra…  Borys Szyc! Aktor pochwalił się dobrą nowiną na Instagramie. Borys Szyc dodał zdjęcie prosto z planu świątecznej komedii romantycznej.

Noc spędzona w Arkadii. Listy do M3. Nieprzytomność lekka.  - podpisał zdjęcie.

Co więcej, pochwalił się także krótkim filmikiem, na którym zdradził, że oprócz niego w filmie zagra… Bartek Obuchowicz! Aktor od kilku lat rzadziej pojawia się na wielkim ekranie. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać go w roli „Dipola” w serialu TVN „Druga Szansa”. W „Listach do M  3” Borys Szyc zdradził, że Bartka Obuchowicza zobaczymy w stroju … pingwina! Skoro w drugiej części Listów do M wystąpiła owieczka, to czemu nie pingwin?

Zdjęcia do filmu „Listy do M 3” kręcone są w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Kogo jeszcze zobaczymy w trzeciej części komedii? W "Listach do M 3" powróci Mikołaj, czyli Tomasz Karolak, a także ulubiona para aktorów - Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant.

Jak na razie nie wiadomo kto jeszcze wystąpi w filmie "Listy do M 3", ale kto wie, może Borys Szyc już niedługo ujawni kolejne postaci. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z planu filmowego trzeciej części filmu "Listy do M"!

 

 

 

Noc spędzona w Arkadii. Listy do M3. Nieprzytomność lekka.. #allnight #shooting #movie #cinema #camera #alexa #tvn @charkadia #nosleep #stunts

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Borys Szyc Official (@borys.szyc) 28 Sty, 2017 o 9:54 PST