Uroczysta premiera filmu "Listy do M. 3" za nami! Agnieszka Dygant, Piotr AdamczykTomasz Karolak, Borys Szyc i Magdalena Różczka to tylko kilka spośród masy gwiazd, które dumnie kroczyły po czerwonym dywanie i chętnie pozowały fotoreporterom do zdjęć na ściance. Odtwórcy głównych ról zachwycili nie tylko eleganckimi kreacjami, ale także szerokimi uśmiechami. Trudno jest się jednak dziwić ich dobrym humorom - świąteczna komedia romantyczna to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich premier tego sezonu, na którą z pewnością ponownie wybiorą się do kin miliony widzów.

ZOBACZ: LISTY DO M. 3 w kinach już niedługo! Kiedy premiera?

Listy do M. 3 - gwiazdy na premierze filmu

Na specjalny pokaz "Listów do M. 3" w Warszawie, jak to zwykle bywa w przypadku tak dużych produkcji, przyszli nie tylko twórcy i aktorzy występujący w filmie, ale także sporo gwiazd rodzimego show-biznesu. Na czerwonym dywanie swoje wieczorowe kreacje zaprezentowali m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Anna Kalczyńska, Marieta Żukowska, Hubert Urbański, Gosia Baczyńska, Marcin Tyszka, Viola Kołakowska, Macademian Girl,  Katarzyna Kolenda-Zaleska, Danuta Stenka, Cezary Pazura i wielu innych.

Zdjęcia z premiery filmu "Listy do M. 3" do sprawdzenia już teraz w naszej GALERIIKto wyglądał najlepiej na czerwonym dywanie?