Jak podaje dzisiejszy Fakt, Littlemooonster 96 (Angelika Mucha) już zaczęła pierwsze próby do kolejnej polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami”, który na antenie Polsatu ma pojawi się już na początku marca. Jak pisze tabloid, 20-letniej blogerce w kolejnych odcinkach show ma towarzyszyć gwiazdor wielu poprzednich edycji programu, czyli Rafał Maserak. Czy ta para ma szanse na zwycięstwo kolejnej edycji popularnego show Polsatu? Już dziś wiadomo, że oboje nie będą mieli łatwego zadania. Polsat do tej pory potwierdził jedynie jednego uczestnika show – rapera Popka. Od dawna spekuluje się jednak o tym, że w nowej edycji programu udział wezmą też m.in. Renata Kaczoruk, Beata Tadla i Jarosław Kret.

Kim jest Littlemooonster 96, czyli Angelika Mucha?

Littlemooonster 96 to młoda blogerka, której bardzo szybko udało się zgromadzić w sieci rzesze fanów. Na Facebooku śledzi ją 216 tys. osób, a na Instagramie - 1,2 mln fanów. Blogerka ma jedynie 20 lat i pochodzi z Katowic. Na YouTube prowadzi kanał, na którym zamieszcza krótkie wideo o modzie, urodzie i swoich idolach, w tym głównie Justinie Bieberze, którego udało się jej ostatnio spotkać w Los Angeles. Little Mooonster 96 mimo młodego wieku już nosi ubrania najlepszych światowych marek, takich jak Gucci, Dior, Louis Vuitton czy Chanel. Na swoim koncie ma też współpracę z marką Coca-Cola i kosmetykami Benefit.

ZOBACZ: ANGELIKA MUCHA (LITTLEMOOONSTER96)spotkała Justina Biebera: "Podał mi rękę i się przedstawił!". Jak do tego doszło?

Myślicie, że mając tak dużo doświadczenia w sieci Littlemooonster 96 podbije teraz także telewizję? Jak oceniacie jej szanse w nowej edycji show „Taniec z Gwiazdami”? 

Obecność Rafała Maseraka u jej boku pomoże jej wygrać to show?