Littlemooonster96 to blogerka, która słynie z tego, że spełnia swoje wszystkie marzenia związane z show-biznesem i podróżami po świecie. Spotkania Angeliki Muchy z Justinem Bieberem za każdym razem rozgrzewają polski internet. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" dzięki swojej działalności w internecie miała już okazję poznać wiele innych gwiazd.

Littlemooonster96 z gwiazdami

Littlemooonster96 z przeszło 1,2 mln użytkowników obserwujących jej profil na Instagramie to łakomy kąsek dla wielu reklamodawców, którzy z chęcią wysyłają idolkę polskich nastolatków na różnego rodzaju rodzaju imprezy promocyjne na całym świecie z udziałem celebrytów. Imponujące zasięgi Angeliki Muchy zaprowadziły ją już m.in. do Nowego Jorku na warsztaty makijażowe z wizażystą Kim Kardashian. Angelika miała tam okazję nie tylko poznać tajniki konturowania twarzy, ale także zapozować do pamiątkowego zdjęcia ze słynną celebrytką. Na liście gwiazd, które udało się poznać 19-latce są jeszcze m.in.  autorzy hitu lata 2016 "Closer", czyli amerykański duet The Chainsmokers, który Mucha spotkała tej zimy przed ich koncertem w Wiedniu.

Pomimo ogromnej popularności, Angelika Mucha nie różni się jednak bardzo od ludzi w swoim wieku, którzy bardzo ekscytują się spotkania ze znanymi osobami. Zdjęcia Littlemooonster96 z gwiazdami możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>