Littlemooonster96 doskonale wie, jak bardzo dotkliwy może być internetowy hejt. Wulgarne i złośliwe komentarze od anonimowych użytkowników to niestety wciąż codzienność na portalach społecznościowych, gdzie przecież wciąż głównie działa ta młoda influencerka. Zapytaliśmy uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami 2018" o to, co sądzi na temat hejtu na Marinę i Wojciecha Szczęsnego oraz słynnego przemówienia Dody na niedawnym rozdaniu nagród, w którym ostro skrytykowała niektóre tabloidy i portale internetowe za ich postawę wobec jej ciężarnej koleżanki z branży.

- Zgadzam się w stu procentach z tym, co powiedziała Doda. Tak naprawdę media, które po części też dają przykład młodym ludziom, zamiast szerzyć to, że osoby ze świata show-biznesu powinny się wspierać, to jeszcze bardziej nakręcają to wszystko w taką negatywną stronę i to jest mega słabe. Podpisuję się pod wszystkim, co Doda powiedziała, bo mam wrażenie, że to rzeczywiście jest taka troszkę walka z wiatrakami. O tym się mówi cały czas głośno, a to nic nie zmienia tak naprawdę i to jest bardzo przykre - powiedziała nam Angelika Mucha po pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza.

Littlemooonster96 o hejcie w internecie

A jak sama Littlemooonster96 radzi sobie z krytyką? Czy ma jakieś sposoby na radzenie sobie z negatywnymi opiniami na swój temat? Młoda gwiazdka zdradziła nam, że jeśli chodzi o jej podejście do hejterów, to trzyma się jednej zasady.

- Ja się tym po prostu nie przejmuję. Choć czytam wszystkie komentarze na swoim Instagramie, to przyjmuję taką najprostszą zasadę, że staram się stwierdzić, że jest tyle osób, które jednak mnie obserwują i lubią to, co robię, więc dlaczego mam zwracać uwagę na jakiś jeden lub dwa procent osób, którym się to nie podoba. Zawsze komuś się coś nie będzie podobać - powiedziała w rozmowie z redaktorem gala.pl.

Zgadzacie się z opinią Littlemooonster96? Najnowsze zdjęcia blogerki z pokazów mody i nie tylko znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: DODA broni Mariny: „Nie pałam do niej ogromną sympatią, ale nie pozwolę na nic takiego!"