Udział Littlemooonster96 w "Tańcu z Gwiazdami 2018" wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród fanów blogerki, ale jak się okazuje również wśród samego jury. Andrzej Grabowski po pierwszym występie gwiazdy internetu nawet specjalnie do niej podszedł, aby uścisnąć dłoń osobie, która spotkała i dotknęła Justina Biebera. Żarty ze strony jurorów niestety nie przełożyły się na dobre oceny pierwszego tańca Angeliki Muchy i Rafała Maseraka - Iwona Pavlović dała im zaledwie trzy punkty. Czy Littlemooonster96 było przykro z tego powodu?

- Nie, totalnie nie. Szczerze powiem, że w momencie, gdy słuchałam tej opinii, to byłam tak zestresowana całym występem, że to nawet do mnie nie docierało. Dopiero jak sobie obejrzałam na spokojnie występ w domu. Wiadomo, troszeczkę szkoda, że niektórzy zamiast ocenić mój taniec, ocenili to, że jestem z internetu, no ale trudno. Trzeba się przyzwyczajać, że ludzie z internetu są troszeczkę inaczej odbierani niż ludzie z telewizji. Szkoda, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Chciałabym pokazać, że ludzie z internetu też mogą robić fajne rzeczy - powiedziała Angelika w rozmowie z Gala.pl.

ZOBACZ: POPEK z córką za kulisami 'Tańca z Gwiazdami'. Tego nie było w TV!

Littlemooonster96 o "Tańcu z Gwiazdami"

Littlemooonster96 otwarcie przyznaje, że pierwszy występ na żywo w "Tańcu z Gwiazdami" był dla niej ogromnym stresem. Na chwilę przed wyjściem na scenę Angelika doznała wręcz czegoś w rodzaju ataku paniki. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie swojego tanecznego partnera.

Na 2 minuty przed wyjściem powiedziałam Rafałowi (Maserakowi - przyp. red.), że chyba jednak nie zatańczę. W momencie gdy zaczęłam tańczyć już mi się spodobało. Fajnie, że ten stres tak opadł. Myślę, że przed drugim odcinkiem już jest o wiele lepiej - wyznała nam Littlemooonster96.

W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami 2018" Angelika Mucha ma dla swoich fanów niezłą niespodziankę - zatańczy bowiem taniec współczesny do piosenki swojego słynnego idola.

Zatańczę do Justina Biebera także mega się cieszę, bo to było takie moje minimarzenie jeśli chodzi o ten program i cieszę się, że już w drugim odcinku się to uda - zdradziła Gala.pl Littlemooonster96. 

Zdjęcia Littlemooonster96 z "Tańca z Gwiazdami 2018" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>