Littlemooonster96 to jedna z największych gwiazd mediów społecznościowych w Polsce, z której opinią liczą się tysiące młodych ludzi. Postanowiliśmy więc zapytać Angelikę Muchę, co sądzi na temat społeczności LGBT. 20-letnia influencerka wyznała, że kwestia orientacji seksualnej nie jest w ogóle kryterium według którego ocenia człowieka. Uczestniczka ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" stawia na zupełnie inne kwestie. Jakie?

- Ja wspieram tolerancję na każdej płaszczyźnie. Nie mam żadnych uprzedzeń wobec ludzi. Cenię każdego człowieka przede wszystkim za to, jaki jest względem drugiego człowieka i to się dla mnie liczy - powiedziała nam Littlemooonster96.

Angelika Mucha zdradziła nam również, czy w jej najbliższym środowisku są przedstawiciele mniejszości seksualnych i jaki ma do nich stosunek.

- Oczywiście, ze mam takie osoby w swoim otoczeniu, ale jakoś nawet nie zwracam na to uwagi, bo traktuję wszystkich równo - wyznała.

Littlemooonster o Paradzie Równości

Na koniec zapytaliśmy Littlemooonster96, czy wybiera się na tegoroczną Paradę Równości, która kolejny raz przechodzi ulicami Warszawy w sobotę, 9 czerwca. Co odpowiedziała?

- Ciężko mi powiedzieć... Nie miałabym z tym żadnego problemu, bo takich ludzi wspieram i akceptuję w stu procentach - wyznała nam Littlemooonster96.

Zgadzacie się ze zdaniem Littlemooonster96? Zdjęcia Angeliki Muchy znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: RITA ORA ogłasza, że jest biseksualna i przeprasza za piosenkę "Girls"