Parę dni temu Angelika Mucha, znana w sieci lepiej jako Littlemooonster96, obchodziła 22. urodziny. Z tej okazji zorganizowała huczną imprezę w klimacie Las Vegas. Uczestniczka programów "Agent Gwiazdy" i "Taniec z Gwiazdami" przyjechała do warszawskiego klubu Sketch razem ze swoimi koleżankami w różowej limuzynie. Influencerka postarała się o to, żeby jej goście, wśród których znaleźli się m.in. Aleksandra Furka (Olciiak), Lila Janowska, Saszan i Danny Ferreri, poczuli na miejscu klimat światowej stolicy rozrywki. Nie zabrakło  więc chociażby dekoracji i gadżetów w stylu kasyna oraz odpowiedniej oprawy muzycznej.

Występ Żabsona na urodzinach Littlemooonster96

Punktem kulminacyjnym imprezy był jednak występ Żabsona. Co ciekawe, przyjaciele Angeliki Muchy zorganizowali go w kompletnej tajemnicy przed solenizantką. Z filmików opublikowanych na Instagramie wygląda na to, że niespodzianka się udała. Zaskoczona mina Littlemooonster96, gdy na scenę wszedł jeden z jej ulubionych polskich artystów, mówi wszystko.

Żabson wykonał na żywo dla Littlemooonster96 i jej gości kawałki: "DADDYSHOES", "Small Town Boy", "Floyd Mayweather", "Mr.drip" i swój najnowszy singiel, "Sexoholik".

Zobacz, jak wyglądała urodzinowa impreza Littlemooonster96 już teraz w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Angelika Mucha - blogerka, która spotkała Justina Biebera?