Jeśli jeszcze o nich nie słyszałyście, czas nadrobić zaległości! Loafersy to bowiem najmodniejsze buty tego sezonu i kiedy je zobaczycie, z pewnością zapragniecie mieć je w swojej szafie. Model zaprojektowany przez Pradę to wydatek rzędu 3300 zł, ale w sieci bez problemu znajdziecie podobne. Chociaż... wcale nie musicie tego robić! Specjalnie dla was sprawdziłyśmy, gdzie kupić it-shoes tego sezonu za ułamek ceny!

Prada Loafers - gdzie kupić podobne?

Loafersy to spolszczona wersja angielskiego słowa loafers. Nazwa butów nawiązuje do faktu, że są to buty, których nie trzeba sznurować, a więc włożenie ich nie wymaga żadnego wysiłku. Czyli... buty dla leniwych? Zdecydowanie tak, ale przede wszystkim są to buty dla tych, którzy w tym sezonie zamierzają pobijać ulice! 

Świetne modele mają w swojej ofercie polskie marki - Kazar, L37, czy Balagan - siostrzana marka coraz popularniejszego brandu Elementy. 

Loafersy - do czego pasują najmodniejsze buty sezonu?

Nie wiesz, z czym zestawić loafersy? Zobacz, jak noszą je influencerki! 

Loafersy to idealne buty do mniej formalnych stylizacji. Przepięknie komponują się zarówno z rozszerzającymi się ku dołowi jeansami i oversize'ową marynarką lub płaszczem, jak i ze zwiewną sukienką, czy spódnicą. 

Zwróć uwagę, że it-girls często zestawiają je z kontrastującymi skarpetami, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i tak właśnie je nosiła!

Stylowych skarpet również szukaj w ofercie polskich marek. To świetny sposób, aby wesprzeć w je w trudnym czasie.

ZOBACZ TEŻ: Modne buty na wiosnę 2021, które w tym sezonie będą nosić wszyscy. Zapragniesz mieć je w swojej szafie