Właśnie dobiega końca otwarcie nowej galerii handlowej w Poznaniu - Posnania. Już od jakiegoś czasu mówiono o Centrum Posnania , która zdecydowanie wykracza poza tradycyjne centrum handlowe jako miejsce dostępu do towarów i usług.  

ZOBACZ: Rozpocznij swoją karierę - zaprojektuj sukienkę dla hollywoodzkiej gwiazdy! W jury Łukasz Jemioł, Marcelina Zawadzka i Anna Zejdler-Ibisz

Zakupy, kultura, rozrywka, rekreacja, inspiracja i nowe trendy – Posnania oferuje szeroką gamę możliwości, która idealnie wpisuje się w aktywny styl życia mieszkańców Poznania i Wielkopolski.

Dziś odbyło się wielkie otwarciePosnanii. Największą gwiazdą była oczywiście Eva Longoria, aktorka znana jako Gabi z serialu Gotowe na wszystko.Eva Longoria przyjechała jednak nie tylko na zakupy i po to, by w ramach promocji pozować na ściance.

Aktorka podczas konferencji prasowej, którą poprowadziła Magda Mołek, pomogła rozstrzygnąć konkurs, w którym o zwycięstwo walczą młodzi projektanci. W skład jury wchodzili: Łukasz Jemioł, Anna Zejdler-Ibisz (redaktor naczelna magazynu Gala),Marcelina Zawadzka i Anna Zeman. Eva Longoria zaprezentowała także swoją autorską kolekcję z serii The Limited, a stworzone przez nią kreacje zostaną zaprezentowane w butikach centrum Posnania.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Eva Longoria została twarzą centrum handlowego w Poznaniu. Gwiazda przyjedzie do Polski!

Na otwarciu galerii pojawiła się również Izabella Miko, która chętnie pozowała na ściance z Łukaszem Jemiołem. Jak wiadomo, oboje występują w show Azja Express. Pojawili się również Rafał Maślak, Anna Wendzikowska oraz Łukasz Jakóbiak i Michał Piróg.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się gwiazdy.