Louis Tomlinson przeżył pod koniec 2016 roku straszną tragedię. Jego ukochana mama, Johannah Deakin zmarła na białaczkę w wieku zaledwie 46 lat. Śmierć matki była dla wokalisty ogromnym szokiem. Louis Tomlinson był z nią szczególnie blisko w okresie choroby. Wielokrotnie mówił o ich bliskich relacjach i wsparciu, jakiego udzielała mu po rozpadzie zespołu One Direction. Teraz, kiedy Louis Tomlison zdążył już pogodzić się ze śmiercią matki, okazuje się że na poważną chorobę cierpi jego ojciec. Ojciec Loiusa Tomlisona ma raka wątroby. Mężczyźni od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Czyby jednak napięta sytuacja między nimi miała ulec teraz zmianie?

Ojciec Louisa Tomlinsona ma raka

Rodzice Louisa Tomlinsona rozstali się w 1997 roku, kiedy wokalista One Direction miał zaledwie pięć lat. Od tamtej pory muzyk nie utrzymuje kontaktu z biologicznym ojcem, u którego zdiagnozowano raka nieco ponad rok po śmierci Johanny Deakin. W poniedziałek, kiedy wiadomość o chorobie ojca Tomlinsona obiegła media, wokalista niespodziewanie pojawił się na ceremonii NHS Heroes Awards 2018 w Londynie.

Ojciec Louisa Tomlinsona, Troy Austin (49) przeszedł operację ratowania życia w ubiegłym tygodniu -  z jego wątroby usunięto 1,5-calowy guz. Raka wykryto u niego dzięki rutynowym badaniom krwi:

"Płakałem ze szczęścia, że dostałem drugą szansę. Każdego dnia paliłem po 25 papierosów i piłem od sześciu do ośmiu puszek Tyskiego, polskiego piwa. A moja dieta była okropna. To były chińskie i indyjskie dania na wynos i dużo frytek. W niektóre dni nie jadłem wcale - po prostu piłem i paliłem."

Czy teraz, kiedy u ojca Louisa Tomlinsona zdiagnozowano raka wątroby, wokalista postanowi odnowić z nim kontakt? 

ZOBACZ: HARRY STYLES jest biseksualny? Szokujące wyznanie wokalisty w nowej piosence!