Świetna wiadomość dla fanów programu "Love is Blind". Randkowy show Netflixa, który niemal z marszu stał się światowym hitem, z pewnością doczeka się drugiej edycji. Zgłoszenia do nowego sezonu programu już ruszyły. Przy okazji wyszło na jaw, jakie wymagania stawiane są kandydatom na uczestników. Okazuje się, że aby wziąć udział kolejnej odsłonie "Miłość jest ślepa" trzeba mieć skończone 21 lat i mieszkać w Chicago. Producenci chcą w ten sposób zwiększyć szanse na to, że skojarzone w programie pary przetrwają w prawdziwym życiu. Udało nam się też dowiedzieć, że chętni do wzięcia udziału w telewizyjnej przygodzie muszą udzielić odpowiedzi na sporo osobistych pytań.

Casting do "Love is Blind 2"

W formularzu zgłoszeniowym dla kandydatów do drugiej edycji "Love Is Blind" pojawiły się nie tylko standardowe pytania o dostępność na czas kręcenia programu (trzy tygodnie), oczekiwania wobec związku, dotychczasowe relacje, dzieci, obecność w mediach społecznościowych i wygląd zewnętrzny, ale także o takie intymne kwestie, jak orientacja seksualna i aktualna sytuacja życiowa. Z kolei wśród pytań o niepożądane cechy u potencjalnego partnera lub partnerki nie zabrakło tematów religii i rasy.

Jak donosi "Vanity Fair", casting ma wyłonić aż 40 nowych uczestników, czyli o 10 więcej niż w pierwszym sezonie show. Data premiery "Love is Blind" na razie nie jest znana. Miłośnicy formatu mają jednak nadzieję, że międzynarodowy sukces produkcji sprawi, że tym razem minie o wiele mniej czasu między nagraniem a emisją show. Przypomnijmy, że pierwsza edycja "Love is Blind" została nakręcona w 2018 roku, ale jej premiera odbyła się dopiero w lutym 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: Co oglądać po "Love is Blind"? Oto 10 najbardziej wciągających programów randkowych