Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski powoli zaczynają swoje wspólne życie po programie "Love Island". Pierwsze dni po opuszczeniu luksusowej willi na hiszpańskiej Marbelli para spędza razem w Warszawie. Przystojny 22-latek, który od 5. roku życia mieszka w Anglii, nie ukrywa, że udział w show był dla niego impulsem, aby zacząć poważnie myśleć nad powrotem do ojczyzny.

- Od dawna chciałem zamieszkać w Polsce, studiować tutaj, ale jakoś nigdy nie wyszło. Stwierdziłem, że program będzie dobrą metodą, aby zacząć z kimś tutaj życie - Igor wyznał podczas wywiadu live na instagramowym profilu "Gali".

Laureaci drugiego miejsca w randkowym show Polsatu wyznali nam, że bynajmniej nie mają zamiaru prowadzić związku na odległość. Z tego powodu Igor chce jak najszybciej przeprowadzić się do stolicy Polski, aby być blisko swojej ukochanej. Choć ma świetnie relacje ze swoimi rodzicami, którzy mieszkają w Anglii, to bardzo cieszy się już na nowy etap w swoim życiu.

- Myślę, że Warszawa jest takim miejscem, gdzie i tak będę blisko rodziców, to tylko dwie godziny lotem - stwierdził Igor.

Magda i Igor z "Love Island" o wspólnej przyszłości

Nie da się ukryć, że pary, które poznały się na "Wyspie Miłości" siłą rzeczy przeżyły mocno przyspieszony kurs budowania relacji. Zapytaliśmy Magdę i Igora, czy mają zamiar zamieszkać razem, gdy już oboje będą na stałe w Warszawie.

- Zobaczymy - zaśmiała się tajemniczo Magda. - Wszystko przyjdzie z czasem. Mamy już podjęte pewne decyzje - wyznała. - Wiemy już, co chcemy zrobić - dodał Igor.

Finalista "Love Island" zdradził, że jeszcze nie wie do końca, czym zajmie się zawodowo po powrocie do Polski. Poważnie jednak zastanawia się jednak nad pracą w mediach.

- Po głowie chodzi mi vlog, podcast albo praca w radiu - powiedział.

Z kolei Magda, która lada dzień broni dyplom z dziennikarstwa, nie wyklucza, że poza modelingiem zajmie się także muzyką, która od dawna jest jedną z jej największych pasji.

- Zobaczymy, jak to wyjdzie z czasem. Jeśli chodzi o śpiew, to chodziłam do szkoły muzycznej, jak byłam młodsza. Teraz po prostu mam indywidualne lekcje - wyjaśniła. - To jest taka decyzja do podjęcia, bo cały czas gdzieś mi to w głowie siedzi, więc zobaczymy - dodała.

Czy uczestnicy "Love Island" sami gotowali sobie obiady i kolacje? Czy nudzili się podczas pobytu w willi? Jakie sytuacje były dla nich najbardziej stresujące? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie oglądając pełną rozmowę Roberta Choińskiego z Magdaleną Karwacką i Igorem Łubkowskim.

Zapis transmisji live na Instagramie do obejrzenia już teraz poniżej.