Julia Nowakowska i Dominik Grot rozpoczynają nowy etap w swoim związku. Po półtora miesiąca flirtów i romansów na "Wyspie Miłości", zwycięzcy 2. edycji. "Love Island" w końcu mają okazję porozmawiać bez kamer i poznać swoich bliskich. Już w dniu powrotu ze słonecznej Hiszpanii para spotkała się ze swoimi znajomymi, którzy wspólnie urządzili dla nich przyjęcie niespodziankę. Jedną z osób, która świętowała zwycięstwo Julii i Dominika w randkowym show Polsatu, była Sandra Kubicka. Okazało się, że sławna modelka to dobra koleżanka Julki.

Julia z Love Island 2 przyjaźni się z Sandrą Kubicką

O znajomości z Sandrą Kubicką zwyciężczyni 2. sezonu "Love Island" opowiedziała w jednym z pierwszych wywiadów po zakończeniu show. 20-latka z Warszawy, która zresztą także od czasu do czasu pracuje jako fotomodelka, zdradziła, że poznała ją dzięki ich wspólnemu przyjacielowi. Co ciekawe, jest nim popularny wizażysta, Harry Jefferson.

Ja jestem bardzo blisko z Harrym. Jest to mój najlepszy przyjaciel od wielu lat. Razem z mamą - i oczywiście Dominikiem - jest to dla mnie najbliższa osoba. Jest jak rodzina - powiedziała Julia w rozmowie z Party.pl.

Tak się składa, że makijażysta gwiazd, który jest najlepszym przyjacielem Julii, prywatnie przyjaźni się właśnie także z Sandrą Kubicką.

- Sandra też przyjaźni się z Harrym i podobnie są ze sobą bardzo blisko, dlatego też w trójkę się tak przyjaźnimy - wyjaśniła.

Myślicie, że Dominik dobrze odnajdzie się w celebryckim kręgu znajomych Julii?

ZOBACZ TEŻ: Igor Łubkowski dla Magdy Karwackiej przeprowadza się do Polski. Czy zamieszkają razem? [EXCLUSIVE]