Nie jest tajemnicą, że osoby odpowiedzialne za casting do programu "Love Island" stawiają na młode, przebojowe i atrakcyjne fizycznie osoby. Tym samym w obsadzie popularnego show znajduje się sporo kobiet i mężczyzn, którzy związani są ze światem mediów, sportu i modelingu. Nie zdziwiło nas więc, gdy w połowie września odkryliśmy, że jedna z nowych uczestniczek 2. edycji - Kornelia Wełpa - jest półfinalistką konkursu Miss Polonia 2020.

ZOBACZ: Kim jest Kornelia Wełpa? Uczestniczka Love Island Polska 2 to półfinalistka Miss Polonia 2020

Kornelia z "Love Island" straciła szansę na tytuł Miss Polonia 2020

Kornelia z "Love Island" w Polsacie znalazła się w gronie 100 najpiękniejszych Polek.

- Tak, faktycznie Kornelia Wełpa wzięła udział w eliminacjach online Miss Polonia OPEN 2020 i dostała się do półfinałów - powiedziała Gala.pl osoba związana z konkursem.

Z uwagi na pobyt Kornelii na "Wyspie miłości" w Hiszpanii jej przygoda z tegorocznymi wyborami Miss Polonia 2020 niestety dobiegła końca.

- Jednak biorąc pod uwagę fakt, że przebywa aktualnie za granicą i nie ma możliwości powrotu do Polski, to niestety nie będzie kontynuowała udziału w Miss Polonia 2020 i nie będzie jej na półfinale - wyjaśnia nasze źródło.

Miss Polonia 2020 - półfinał w Warszawie

Wydarzenie, podczas którego poznamy finalistki Miss Polonia 2020 odbędzie się już w piątek 25 września w Warszawie. Niemal setka półfinalistek zaprezentuje się w strojach kąpielowych. Spośród nich jury wybierze te, które wystąpią na finałowej gali.

Na evencie pojawią się laureatki Miss Polonia z lat ubiegłych: Karolina Bielawska (2019), Milena Sadowska (2018) i Agata Biernat (2017). W trakcie spotkania promowana będzie akcja profilaktyki raka piersi "Dotykam=Wygrywam", której ambasadorką jest aktualna Miss Polonia, Karolina Bielawska. 

Myślicie, że Kornelia Wełpa miałaby szansę zająć wysokie miejsce w konkursie Miss Polonia 2020?

ZOBACZ TEŻ: Miss Polonia 2019 - kto wygrał? WYNIKI