Widzowie wybrali zwycięzców drugiej edycji programu "Love Island". O wygraną w tegorocznym sezonie show Telewizji Polsat walczyły w finale trzy najpopularniejsze pary: Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski, Ola Kotowska i Rafał Pietrzak oraz Julia Nowakowska i Dominik Grot. Już wiemy, która z nich zyskała największą sympatię fanów programu po półtora miesiąca randkowych zmagań na "Wyspie Miłości".

Finał Love Island 2 - co się działo?

W ostatnim odcinku drugiego sezonu "Love Island" pokazano, jak uczestnicy spędzili swój ostatni dzień w luksusowej willi na hiszpańskiej Marbelli. Finalistki i finaliści nie ukrywali, że są jednocześnie zestresowani ogłoszeniem wyników głosowania i podekscytowani rozpoczęciem nowego etapu w życiu ze swoimi poznanymi w programie partnerami i partnerkami. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że udział w programie był przygodą ich życia i nie żałują decyzji o przybyciu na Wyspę Miłości.

Love Island - kto wygrał 2. edycję? WYNIKI

Ekscytujące wieści tradycyjnie przyszła przekazać uczestnikom Karolina Gilon. Prowadząca ujawniła najpierw, że najmniej głosów widzów (22,4%) zdobyli Ola i Rafał - para, która razem była od pierwszego dnia. Tym samym do ścisłego finału przeszli Julia i Dominik oraz Magda i Igor.

Ostatecznie drugą edycję programu "Love Island" wygrali Julia i Dominik (49,7% głosów widzów). Magda i Igor zajęli drugie miejsce z wynikiem 27,9%.

To jednak nie był koniec wielkich emocji tego wieczoru. Członkowie zwycięskiej pary otrzymali następnie od Karoliny Gilon po dwie koperty - jedną z napisem "miłość", drugą z napisem "100 000 zł". Zgodnie z regulaminem show, ich decyzja mogła mieć aż trzy skutki: każdy dostaje po 50 tysięcy złotych, jedna osoba zgarnia całą pulę lub oboje odchodzą bez pieniędzy. 

Julia i Dominik zgodnie wybrali koperty z napisem "miłość", dzięki czemu otrzymali do podziału 100 tysięcy złotych.

ZOBACZ TEŻ: Love Island Polska - sprawdź, kim są uczestnicy 2. edycji show [ZDJĘCIA]