Ola i Rafał z "Love Island" nie są już razem. Po półtora miesiąca od zakończenia show finaliści drugiej edycji show ogłosili, że się rozstali. O swojej decyzji poinformowali swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Nie jestem w związku z Olą Kotowską. Oficjalne oświadczenie statusu związku w mediach społecznościowych to zupełnie nie w moim stylu. Sytuacja jednak wymaga, aby Wam to powiedzieć. Wielu z Was bacznie nas obserwowało, kibicowało i oddało masę głosów. Jesteśmy Wam za to wdzięczni! Dlatego powinniście wiedzieć - napisał Rafał.

Następnie 25-latek z Łodzi postanowił pokrótce wyjaśnić fanom powody swojego z rozstania z Olą. Zdradził, że mocno poróżniła ich m.in. kwestia eksponowania swojego życia prywatnego w przestrzeni publicznej i chęci zarobku na medialnym związku.

- Powrót do realnego świata postawił mnie z Olą w różnych życiowych sytuacjach, na które niestety szybko zaczęliśmy mieć dość skrajne poglądy. W dużej mierze chodzi o komercjalizację naszego związku w mediach - zdradził Pietrzak.

Ja za tym nie jestem, wybaczcie, ale po prostu dla mnie miłość nie szuka poklasku, a komercjalizacja związku taka wręcz troszkę na siłę to po prostu robienie interesów i szukanie rozgłosu, bo miłość w tych czasach dobrze się sprzedaje. A ja nie jestem na sprzedaż i nie chciałbym sprzedawać swojej miłości. (...) Już jesteśmy po programie i chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich - dodał.

"Love Island". Ola i Rafał rozstali się

Kilka godzin po wpisie Rafała na InstaStory odezwała się Ola. 24-latka z Poznania poinformowała, że wkrótce odniesie się szczegółowo do słów swojego byłego już partnera, ale na razie potrzebuje czasu dla siebie.

- Kochani, niedługo nagram dla was odpowiedź i ustosunkuję się do całej sytuacji. Pokażę się wam, ale na chwilę obecną potrzebuję czasu sama na sam i na razie nie wyglądam, ani nie czuję się na siłach. Dlatego moi drodzy, jesteśmy w kontakcie i czekajcie na więcej informacji ode mnie. Buziaki - napisała.

Jesteście zaskoczeni, że to już koniec miłości Oli i Rafała? Przypomnijmy, że to właśnie oni mieli najdłuższy staż spośród wszystkich par z drugiej edycji "Love Island" - byli ze sobą już od pierwszego dnia pobytu na Wyspie Miłości. Choć mieszkają w różnych miastach, początkowo z powodzeniem udawało im się budować związek na odległość. Niestety, jak widać, nie przetrwał on próby czasu.

CZYTAJ TEŻ: "Love Island" - czy program jest ustawiony? Zaskakująca wypowiedź Igora [EXCLUSIVE]