Zera Ahmedova to nowa uczestniczka trzeciej edycji randkowego show Telewizji Polsat, "Love Island, Wyspa Miłości". Ta atrakcyjna brunetka twierdzi, że potrafi rozkręcić każdą imprezę i nie ukrywa, że zdarza jej się mówić za dużo. W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 8, bo jak sama mówi: "jestem atrakcyjną dziewczyną o wielkim sercu, ale ponieważ nikt nie jest idealny – stąd tylko 8". Poznajcie ją bliżej.

Zera Ahmedova – wiek, pochodzenie

Ma 22 lata, ciemne włosy i brązowe oczy. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza bułgarsko-tureckim korzeniom. Od urodzenia mieszka w Polsce. Aktualnie żyje i pracuje w Poznaniu.

Zera Ahmedova – wykształcenie, praca

Na co dzień jest przedstawicielem handlowym, jej pasją są makijaż i moda. Przez jakiś czas trenowała kick-boxing, obecnie ze względu na pandemię przerwała treningi. Mówi w trzech językach: polskim, bułgarskim i tureckim.

Zera Ahmedova – miłość i związki

Sama siebie określa mianem "atencjuszki", deklaruje też że jej facet powinien charakteryzować się przede wszystkim cierpliwością. Byłoby idealnie, gdyby przy okazji był też wysokim brunetem z zarostem. Swoje dotychczasowe doświadczenia w związku podsumowuje jednym słowem: dramat. Mimo wszystko nie zamierza się poddawać i na "Wyspie Miłości" chce znaleźć miłość i przygodę.

Zera Ahmedova – Instagram

Poczynania Zery możecie śledzić, obserwując jej profil na Instagramie (@zeraahmedova). Znajdziecie tam sporo jej prywatnych zdjęć i fotografii z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

ZOBACZ TEŻ: Angela Dańczak prywatnie i zawodowo. Sprawdź, kim jest uczestniczka "Love Island 3"