Takiego zwrotu akcji w polskiej wersji programu "Love Island" jeszcze nie było. Wystartował projekt, który ma szansę wywrócić do góry nogami dotychczasowe związki i układy "Wyspiarzy". Następnego dnia po dobrowolnym odejściu Marcina i eliminacji pozostawionej bez pary Zery uczestniczki udały się na przymusowy trening, a panowie otrzymali tajemniczego SMS-a. Okazało się, że przyszedł czas na "Casa Amor".

ZOBACZ: Co to jest "Casa Amor"? Poznaj zasady projektu

Pięciu uczestników spakowało swoje walizki i w tajemnicy przed partnerkami opuściło willę. Panowie udali się do nowego luksusowego domu, gdzie spędzą czas z pięcioma singielkami, które zrobią wszystko, aby skraść ich serca. Co ciekawe, ustalili jedną wiodącą zasadę wakacji: "To co wydarzy się w "Casa Amor", zostaje w "Casa Amor". Czy tak będzie naprawdę? Przekonamy się już w najbliższych dniach.

"Casa Amor" - kim są nowi uczestnicy "Love Island 3"?

W tym czasie, gdy panowie odkrywali uroki drugiej willi, opuszczone "Wyspiarki" odwiedziła prowadząca Karolina Gilon i wyjaśniła, gdzie podziali się ich partnerzy, zdradzając szczegóły eksperymentu. Zapewniła, że one także nie będą się nudzić bo w willi pojawi się pięciu nowych mężczyzn. Kim są? Sprawdź poniżej.

Matt Starkowski - 33-latek mieszkający w Londynie. Dyrektor w firmie deweloperskiej. Od 2 lat jest singlem. Szuka dziewczyny otwartej, zabawnej i mądrej.  

Mateusz Kmiecik - 26-letni mieszkaniec Łodzi. W jego typie są blondynki o jasnych oczach. Jego partnerka musi znać swoją wartość. Uważa, ze nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Singlem jest od pół roku.

Adam Kin -24 lata. W jego typie są brunetki. Od kobiety oczekuje wzajemnego szacunku i otwartości. Jest bardzo niecierpliwy. Od 6 miesięcy jest singlem. Kocha adrenalinę ale jest też wrażliwy - lubi zwierzęta i pluszaki.

Michał Wilczyński - 32 lata. Odważny i skromny. Za swój największy atut uważa otwartość. Od roku jest singlem. Ma za sobą kilka długoletnich związków. Marzy aby wybudować dom, spłodzić syna i posadzić drzewo.

Cezary Mroczkowski - 26 lat.  Trener personalny. Jego ostatni związek trwał 3 lata, jak sam mówi „O 3 lata za długo.” Mieszka pod Warszawą. Uważa, że przez swoje tatuaże jest nietuzinkowy. Twierdzi także, że jest dowcipny, asertywny i szczery. Szuka uczuciowej i szczerej brunetki z wysportowaną sylwetką.

Zobacz zdjęcia nowych mieszkańców willi już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kim są uczestniczki z willi "Casa Amor" Oto Natalia, Aneta, Laura, Sandra i Magda