Producenci programu "Love Island" postanowili mocno podkręcić atmosferę w trzecim sezonie show. Przyszedł czas na "Casa Amor", czyli wielki test dla związków na "Wyspie Miłości". W ramach tego projektu dotychczasowe pary zostały rozdzielone - mężczyźni zamieszkali w drugiej willi. Jakby tego było mało, do "Islanderów" dołączyło tam pięć nowych singielek! Sprawdź, co wiemy na ich temat.

"Casa Amor" - kim są nowe uczestniczki "Love Island 3"?

Oto nowe mieszkanki "Wyspy Miłości":

Natalia Kacprzyk - 21 lat. Studentka zarządzania, hostessa, modelka. Singielką jest od roku. Do tej pory była w jednym trzyletnim związku. Ambitna, pracowita i lojalna. Zdarzało jej się bawić męskimi uczuciami.

Aneta Łukasiak - 28 lat. Pochodzi z Olsztyna, ale aktualnie mieszka w Hamburgu. Jej najdłuższy związek trwał 2 lata. Umie słuchać, jest szczera i towarzyska. Uważa się za perfekcyjny materiał na żonę. Szuka mężczyzny lojalnego, pomocnego i kreatywnego.

Laura Sieka - 22 lata. Uwielbia szczerość w ludziach. Uważa, że pójście na basen to najgorszy pomysł na randkę. Najważniejsze jest dla niej życie w zgodzie ze sobą. Ambitna, zabawna i zdeterminowana. 

Sandra Buczny - 26 lat. Fotomodelka, kosmetolog. Pasjonuje się aranżacją wnętrz. Singielka od dwóch miesięcy. Szuka zabawnego, wysokiego i dobrze zbudowanego mężczyzny. 

Magda Sadło - 26 lat. Mieszka w Londynie. Spontaniczna, pewna siebie blondynka. Uważa, że zawsze można na nią liczyć. Nie ukrywa, że zdarzało jej się odbić faceta innej kobiecie.

Zobacz zdjęcia dziewczyn z "Casa Amor" już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Co to jest "Casa Amor"? Poznaj zasady projektu