Za nami kolejny sezon programu "Love Island Polska". Widzowie Telewizji Polsat przez siedem tygodni z wypiekami na twarzy śledzili losy mieszkańców luksusowej willi na hiszpańskiej Marbelli. Trzeba jednak przyznać, że producenci show tym razem naprawdę zadbali o to, aby na tytułowej "Wyspie Miłości" nie wiało nudą.

Największe emocje bez wątpienia wywołał projekt o nazwie "Casa Amor", podczas którego mężczyźni wprowadzili się na kilka dni do drugiej willi z pięcioma nowymi uczestniczkami, a do kobiet, które zostały w pierwszej willi, dołączyło nagle pięciu nowych singli. Co ciekawe, to właśnie w wyniku tej niespodziewanej akcji zrodziła się relacja jednej z finałowych par.

"Love Island 3" - kto wygrał?

Do finałowego odcinka randkowego show zakwalifikowały się trzy pary: Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk, Waleria Szewczyk i Piotr Jakimczuk oraz Anna Burska i Cezary Mroczkowski. Która z nich zyskała największą sympatię widzów i wygrała w głosowaniu? Czy zwycięska para podzieliła się nagrodą pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych? Wszystko jest już jasne!

Wyniki głosowania widzów zostały podane do publicznej wiadomości przez prowadzącą Karolinę Gilon pod koniec finałowego odcinka. Trzecie miejsce zajęła para z najkrótszym stażem, czyli Ania i Czarek. Na drugim miejscu uplasowali się Waleria i Piotrek.

Serca widzów i największą ilość ich głosów zdobyli Caroline i Mateusz. To właśnie "Carringtonowie", jak pieszczotliwie nazywano ich w programie, zostali więc zwycięzcami trzeciego sezonu "Love Island. Wyspa Miłości".

Kopertę z pieniędzmi wylosowała CJ. Postanowiła jednak podzielić się nagrodą główną z Matim - oboje więc opuścili "Wyspę Miłości" bogatsi o 50 tysięcy złotych.

"Love Island 3" - szczegółowe wyniki głosowania

Procentowe wyniki finałowego głosowania widzów prezentują się następująco:

  • Caroline i Mati - 40%
  • Waleria i Piotrek - 38%
  • Ania i Czarek - 22%

3. edycja "Love Island Polska" w liczbach

  • 26 - tyle par stworzyli single
  • 59 - tyle kamer obserwowało uczestników "Love Island 3"
  • ponad 100 - tyle namiętnych pocałunków pokazano na wizji
  • 13 milionów - tylu widzów obejrzało w sumie trzeci sezon "Love Island"

ZOBACZ TEŻ: Caroline Juchniewicz - kim jest prywatnie i zawodowo finalistka "Love Island 3"?