Kto wygrał "Love Island"? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy w niedzielę, 13 października, podczas uroczystego finału Wyspy Miłości. Przez sześć tygodni zamknięci w hiszpańskiej willi uczestnicy, rywalizowali ze sobą w wielu konkurencjach, uczyli się jak żyć ze sobą 24/7 i starali się znaleźć prawdziwą miłość. Do finału "Love Island Polska" dotarły trzy pary, które połączyło najmocniejsze uczucie: Oliwia i Maciek, Marietta i Franek oraz Sylwia i Mikołaj. Niektórzy mieli swoje wzloty i upadki, a niektórzy przez cały czas bycia w parze przeżywali swój "miesiąc miodowy". Kogo z nich najbardziej polubili widzowie i która para wygrała pierwszą edycję "Love Island Polska"?

Love Island: kto wygrał? WYNIKI

Pierwszą edycję "Love Island Polska" wygrali Sylwia i Mikołaj! To właśnie oni zdaniem widzów byli najbardziej szczerzy w swoich uczuciach i mają największą szansę na miłość poza programem. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy wybierali spośród dwóch kopert każdy - mogli zabrać do domu Miłość lub 100 tys. zł. Zgodnie z oczekiwaniami, zarówno Sylwia, jak i Mikołaj wybrali Miłość i dzięki zgodności decyzji otrzymali do podziału 100 tysięcy złotych.

Drugie miejsce zajęli Marietta i Franek, natomiast trzecie miejsce w programie "Love Island" zajęli Oliwia i Maciek, którzy w finałowym głosowaniu widzów otrzymali najmniejszą ilość głosów.